Перейти до основного вмісту

Сімейство програм "МініСофт Комерція" - власна розробка компанії МініСофт. Призначення програм - автоматизація оперативного фінансового обліку і керування закладами роздрібної торгівлі, закладів громадського харчування і послуг. У сімейство програм "МініСофт Комерція" входять:

 • МініСофт Магазин
 • МініСофт Кафе
 • МініСофт Автомойка, СТО
 • МініСофт Салон

Вартість версій

Однокористувацька

3700грн.

1 об'єкт - 1 ПК - 1 база

 • малі об'єкти з одною касою, без керуючого ПК
 • 1 база даних на цьому ж ПК
 • без можливості віддаленої роботи
 • одноразова покупка (без абонплат)

Двохкористувацька

4500грн.

1 об'єкт - 2 ПК - 1 база

 • малі об'єкти з керуючої ПК або з 2 касами
 • 1 база даних на будь-якому із ПК
 • можливість віддаленої роботи
 • одноразова покупка (без абонплат)

Мережева

7000грн.

1 об'єкт - необмежено ПК - 1 база

 • середні об'єкти з необмеженою кількістю ПК
 • 1 база даних на будь-якому із ПК
 • можливість віддаленої роботи
 • одноразова покупка (без абонплат)

Демо версія МініСофт Комерція

Для онлайн знайомства з програмою необхідно зробити запит для одержання інструкції з підключення до віддаленого сервера. Ви зможете попрацювати в тестовій базі магазина,кафе або аптеки без обмежень функціонала, познайомитись з можливостями та особливостями програми і прийняти зважене рішення про її придбання.

Головні особливості програми

Основні задачі ПЗ

Програма "МініСофт Комерція" вирішує такі класи задач:

 • повний облік товарів і послуг (наявність і рух товарів, групування по категоріях, типам документів і звітам);
 • повний облік готівкових і безготівкових коштів об'єкта, ведення розрахунків з постачальниками й операційних витрат;
 • ведення бази клієнтів і гнучке формування системи їх лояльності;
 • здійснення контролю дій персоналу.

З повним списком функціональних можливостей програми "МініСофт Комерція" можна ознайомитися тут:

Переваги програми

Програма поєднує в собі повнофункціональність і простоту використання, легкість впровадження і широкий спектр обладнання, повний контроль і керування як ресурсами, так і діями персоналу об'єкту автоматизації.

Власник бізнесу, купивши продукт сімейства "МініСофт Комерція", одержує могутній і доступний інструмент керування і контролю, а персонал - зручну і дружню програму для щоденного використання.

Підтримуване торговельне обладнання

Програми сімейства "МініСофт Комерція" дозволяють використовувати в роботі широкий спектр торговельного обладнання: сканери штрих-кода, принтери чеків и принтери етикеток, електронні ваги, картридери, грошові сейфи та інше.

Фіскальне обладнання

Для магазинів, підприємств громадського харчування та інших закладів, яким згідно вимог законодавства необхідне застосування фіскальних пристроїв, у програмах передбачена можливість використовувати різноманітних РРО: фіскальних реєстраторів (більшість моделей усіх виробників України) або електронні контрольно-касові апарати (ЕККА) (моделі Mini, Екселліо та інші). Взаємодія з ЕККА здійснюється за допомогою спеціальної програми, що використовує спільну базу даних.

Також в програму добавлена можливість взаємодії з програмними РРО, які можуть формувати електронні фіскальні чеки та здійснювати їх відправку на сервер податкової служби.

В програму добавлена можливість зчитування ШК з акцизних марок алкогольних товарів та їх друк у фіскальний чек, як і друк у чек коду УКТ ЗЕД, штрих-коду товару. Детальніше про використання РРО з програмами сімейства «МініСофт Комерція».

Захист інформації

Програми сімейства сполучають високу надійність збереження даних і високий їх захист. Система розмежування прав користувачів дозволяє настроїти можливості кожного користувача по доступу до визначених даних програми. Приміром, продавець-касир у програмі може робити єдину операцію - формування чека при продажі товарів - і ніяких інших дій він зробити не може.

Правильна установка програми дозволить вирішити питання захисту даних і від перевірок контролюючих інстанцій.

Знайомство з програмою

Попрацювати у програмі "МініСофт Комерція" для оцінки її можливостей і знайомства з інтерфейсом Ви можете, підключившись до віддаленого сервера з демо-версіями програм. Детальніше довідатися про функціонал програми і технології її використання можна з довідки програми. Крім читання довідки, ви можете подивитися відеоматеріали по роботі з програмою на Youtube-каналі компанії "МініСофт". Після ознайомлення з можливостями та особливостями програми Ви можете прийняти рішення про її впровадження на своєму об'єкті.

Версії програми

Мережева версія МініСофт Комерція передбачає загальний доступ до однієї загальної бази даних, що розміщається на сервері - окремому ПК або на ПК, що використовується і як автоматизоване робоче місце працівника. У комплекті мережевої версії МініСофт Комерція ліцензійні ключі на будь-яку кількість ПК. Використання даної версії дозволяє власникові дистанційно контролювати об'єкт з офісу або з дому.

Двохкористувацька версія програми МініСофт Комерція призначена для автоматизації малого об'єкта з одним робочим місцем продавця (касира) і другим ПК у кабінеті або на складі. Використання даної версії дозволяє власнику дистанційно контролювати об'єкт з офісу або дому, використовуючи свій ноутбук або комп'ютер як другий ПК.

Однокористувацька версія програми МініСофт Комерція призначена для автоматизації з використанням одного ПК, на якому виконуються всі дії та операції програми.

Дистанційне керування і доступ

Існує і широко використовуються нашими клієнтами можливість дистанційного керування магазином або кафе по інтернету.

Розробка додаткового функціонала

Можлива розробка функціонала, що враховує специфіку діяльності клієнта, по індивідуальному технічному завданню.

Системні вимоги до комп'ютера

Програмні продукти МініСофт відносяться до малоресурсних програм - і не вимагають спеціальної, потужної комп'ютерної техніки. Тому мінімальні системні вимоги до ПК - це конфігурація ПК, що забезпечує стабільну роботу установленої на ПК версії ОС Wіndows, починаючи від Wіndows XP SP3 і вище.

Мови інтерфейсу

В програмі реалазовано вибір мови інтерфейсу: українська або російська.

Гарантії

Компанія "МініСофт" у свою чергу гарантує, що якщо щодня працюючи нашими продуктами упродовж 60 днів з моменту установки, власник не одержить очікуваного і підтвердженого ефекту (підвищення керованістю товарними залишками в порівнянні з тим, що було до впровадження продукту, збільшення контролю грошового потоку, у тому числі - розрахунків з постачальниками і ведення витрат, збільшення лояльності покупців і якості обслуговування персоналу) - то компанія "МініСофт" поверне гроші, витрачені клієнтом на придбання продуктів ТОВ "МініСофт".

Плейлист відеороликів по роботі з програмою "МініСофт Комерція"

Ви можете дивитися відеоматеріали по роботі з програмою на Youtube-каналі компанії "МініСофт".

Купити
"Сімейство програм МініСофт Комерція"

Демо версія програми МініСофт Комерція