Перейти до основного вмісту

Апаратно-програмний комплекс на базі програми «МініСофт Урожай» (АПК «МініСофт Урожай») призначений для ведення обліку та контролю збору урожаю ягід, фруктів та овочів, здійснення нарахування та виплати заробітної плати працівникам, що задіяні в зборі урожаю, а також складського обліку зібраної продукції.

АПК «МініСофт Урожай» може бути застосований і в інших сферах агропромислового комплексу, окрім рослинництва, наприклад, для обліку виробництва молока, меду, лікарських рослин тощо – там, де є потреба обліковувати отримання продукції з урахуванням продуктивності кожного працівника і продукція збирається у тару.

АПК «МініСофт Урожай» може бути корисний господарствам або фермерам, що орієнтуються на продаж свіжої продукції на експорт. Наприклад, для тих, хто планує постачати плодоовочеву продукцію у країни ЄС, програма допоможе виконувати вимоги стандарту GlobalG.A.P. Аналогічно за допомогою можливостей програми можна добитися відповідності вимог прослідковуваності та розділення продукції інших стандартів країн світу.

Демо версія МініСофт Урожай

Для знайомства з програмою необхідно зробити запит для одержання демо версії. Ви зможете попрацювати в тестовій базі програми з певними обмеженями функціонала, познайомитись з можливостями та особливостями програми і прийняти зважене рішення про її придбання.

Вартість програми "МініСофт Урожай"

Програма може продаватись в 3 варіантах: «МініСофт Урожай: Поле та Склад», «МініСофт Урожай: Поле», «МініСофт Урожай: Склад». Відповідно відрізняються ціни на різні варіанти програми.

Версія Для України Для інших країн
Локальна версія «МініСофт Урожай: Поле та Склад» - програма для одного апаратно-програмного комплексу, без синхронізації даних з сервером 8000 грн. $350
Локальна версія «МініСофт Урожай: Поле» - програма для одного апаратно-програмного комплексу, без синхронізації даних з сервером 5000 грн. $250
Локальна версія «МініСофт Урожай: Склад» - програма для одного апаратно-програмного комплексу, без синхронізації даних з сервером 4000 грн. $200
Серверна версія «МініСофт Урожай: Поле та Склад» - програма на два і більше комплексів з синхронізацією даних на сервері – кожне робоче місце 7000 грн. $300
Серверна версія «МініСофт Урожай: Поле» - кожне робоче місце 4500 грн. $200
Серверна версія «МініСофт Урожай: Склад» - кожне робоче місце 3500 грн. $150
Серверна частина «МініСофт Урожай» 3000 грн. $150
Модуль інтеграції серверної частини «МініСофт Урожай» з телеграм ботом. Модуль розширюється із врахуванням побажань замовника, починаючи від стандартних статистичних звітів по збору та персоналу і закінчуючи повідомленнями в телеграмі, якщо, наприклад, зібрали менше запланованого, почали роботу пізніше певного часу і т.п. від 500 грн. від $30

Програма «МініСофт Урожай» постійно розвивається і вдосконалюється. Тому можливі зміни вартості АПК «МініСофт Урожай», про що буде оголошено на сайті.

Акція компанії «МініСофт»

В компанії «МініСофт» можна купити весь комплекс «МініСофт Урожай: Поле та Склад» в бюджетному варіанті за спеціальною ціною.

До складу комплексу входять:

 • програма «МініСофт Урожай: Поле та Склад» на 1 ПК;
 • ваги товарні ВН-30-1 (НВП “Промприлад”, м. Вінниця) до 30 кг, з акумулятором — 1 шт.;
 • сканер ШК провідний DATALOGІC QuіckScan Lіte QW2100 (“Datalogіc ADC”, Італія) — 1 шт.;
 • принтер термоетикеток Xprіnter XP-243В (“Xprіnter”, Китай) — 1 шт.

Загальна ціна обладнання та програми АПК «МініСофт Урожай: Поле та Склад» при одночасній покупці у компанїї «МініСофт» - 22 000 грн. (сумарна знижка на обладнання та програму «МініСофт Урожай» становить 500 грн. від ціни при окремій покупці).

Головні особливості програми

Основні задачі ПЗ

Програма "МініСофт Урожай: Поле та Склад" вирішує такі класи задач:

 • збереження в базі даних інформації про продукцію (види та сорти рослин тощо), об'єкти (поля, ділянки і т. п.), тару (марки, вантажопідйомність, вагу);
 • внесення в базу відомостей про працівників (як штатних, так і сезонних), формування бригад працівників;
 • маркування тари для збору урожаю роздрукованими на принтері етикетками з унікальним штрих-кодом, в якому міститься інформація про об'єкт, продукцію, тару, дату збору та ін.;
 • розподіл працівників для збору урожаю на конкретному об'єкті, конкретній культурі;
 • організація зважування (з передачею даних з ваг на ПК) та прийому продукції як на полі, так і на стаціонарному пункті прийому;
 • формування партій продукції та зміну їх стану (формуються, на збереженні, відправлені);
 • нарахування зарплати працівниками відповідно кількості зібраної продукції та вартості роботи, можливість виплати грошей прямо на об'єкті;
 • ведення обліку зібраної продукції в розрізі культур, об'єктів, дати збирання;
 • ведення обліку отриманої на склад продукції в розрізі культур, об'єктів, тари, дати збирання, місць зберігання;
 • відвантаження зібраної продукції зі складу в розрізі палет або окремої тари, формування супроводжувальних документів на відвантаження і їх друк;
 • формування та друк звітів по продукції, працівникам, складу, показникам діяльності господарства;
 • обмін даними між базами при роботі на кількох АПК.

Переваги програми

Програма поєднує в собі повнофункціональність і простоту використання, легкість впровадження і широкий спектр обладнання, повний контроль і керування як ресурсами, так і діями працівників господарства.

Власник агробізнесу, купивши АПК "МініСофт Урожай", одержує могутній і доступний інструмент керування і контролю процесом збирання урожаю, а персонал - зручну і дружню програму для щоденного використання.

Підтримуване обладнання АПК "МініСофт Урожай"

Програма "МініСофт Урожай" дозволяє використовувати широкий спектр електронного обладнання від різних виробників: сканери штрих-кода, принтери етикеток та електронні ваги.

Версії та варіанти використання АПК

АПК "МініСофт Урожай" передбачає 2 варіанти: локальну версію та мережеву версію.

Локальна версія АПК передбачає поєднання на одному ПК сервера та фронта АПК і може бути використана у малих господарствах чи фермах, де збирання урожаю проводиться на одному чи кількох об'єктах по черзі.

Мережева версія АПК передбачає паралельне використання двох та більше АПК у середніх та великих господарствах, де збирання урожаю проводиться на кількох об'єктах паралельно. В такому варіанті сервер може бути розміщено на ПК стаціонарно, а з локальними АПК буде здійснюватись обмін даними по каналам зв'язку.

Знайомство з програмою

Попрацювати у програмі "МініСофт Урожай: Поле та Склад" для оцінки її можливостей і знайомства з інтерфейсом Ви можете, завантаживши і установивши на свій ПК демо-версію програми "МініСофт Урожай". Детальніше довідатися про функціонал програми і технології її використання можна з довідки програми та зі статті.

Захист інформації

Програми забезпечують надійність збереження даних і їх захист. Система розмежування прав користувачів дозволяє налаштувати можливості кожного користувача по доступу до визначених даних програми. Приміром, обліковець у програмі може робити дві операції: внесення у базу відомостей про працівників та прийом продукції - і ніяких інших дій він зробити не зможе. Синхронізація даних між сервером та локальними базами АПК дозволяє уникати небезпеку втрати інформації внаслідок пошкодження локального носія даних або його пропажі тощо.

Маштабованість

Програма «МініСофт Урожай» передбачає маштабованість: від одної локальної версії АПК можна переходити до використання багатьох комплексів в паралельному режимі роботи. Збільшення кількості локальних АПК можливе в будь-яку мить і не потребує додаткових налаштувань серверної частини програми.

Дистанційний обмін даними та керування процесом збирання урожаю

В серверній версії програми передбачено обмін даними між сервером та локальними АПК по інтернету. Таким чином можна як вносити необхідні відомості в локальні бази комплексу, так і оперативно отримувати інформацію про хід збирання урожаю для планування та здійснення логістичних дій, подальшої реалізації чи переробки продукції.

Розвиток програми та розробка додаткового функціонала

Програма "МініСофт Урожай" пройшла влітку 2019 року стадію польового тестування у реальних господарствах. Програма повністю готова до використання в тій версії, що пропонується сьогодні.

Реалізовано доступ власникам та керівництву агробізнесу до інформації через спеціальний інтернет-ресурс, через використання мобільних гаджетів.

Можлива також розробка функціонала, що враховує специфіку діяльності клієнта, по індивідуальному технічному завданню.

Системні вимоги до комп'ютера

Програмні продукти МініСофт відносяться до малоресурсних програм - і не вимагають спеціальної, потужної комп'ютерної техніки. Тому мінімальні системні вимоги до ПК - це конфігурація ПК, що забезпечує стабільну роботу установленої на ПК версії ОС Wіndows, починаючи від Wіndows XP SP3 і вище.

Гарантії

Компанія "МініСофт" у свою чергу гарантує, що якщо щодня працюючи нашими продуктами упродовж 90 днів з моменту установки, власник не одержить очікуваного і підтвердженого ефекту (збільшення об'ємів зібраної продукції, підвищення продуктивності праці працівників, зростання керованістю товарними залишками в порівнянні з тим, що було до впровадження продукту, збільшення контролю грошового потоку тощо) - то компанія "МініСофт" поверне гроші, витрачені клієнтом на придбання продуктів ТОВ "МініСофт".

Плейлист відеороликів по роботі з програмою "МініСофт Урожай"

Ви можете дивитися відеоматеріали по роботі з програмою на Youtube-каналі компанії "МініСофт".

Купити
"МініСофт Урожай"

Демо версія програми МініСофт Комерція