Перейти до основного вмісту

Програма "МініСофт Монітор" призначена для відображення на додатковому моніторі інформації про покупку в момент формування чеку.

Інформування покупця в момент продажу - важливий інструмент збільшення лояльності покупця і контролю дій продавця (касира).

Частково ці функції виконує надрукований чек - але він дозволяє покупцю одержати інформацію про товари і покупку вже після того, як чек сформований і проведений. А покупцю буває цікаво і важливо бачити інформацію про товари, ціни і суми в процесі покупки - наприклад, для того, щоб оцінити суму покупки і наявність у нього достатньої суми грошей для оплати.

Для інформування покупця в момент створення чека використовують спеціальні дисплеї покупця, що мають ряд обмежень (наприклад, вони виводять алфавітно-цифрову інформацію, одержувану від фіскального пристрою, що часто не використовуються в малих магазинах) і не завжди можуть бути легко застосовні в магазині, бутику, кафе або аптеці.

Компанія "МініСофт" пропонує вихід з такої ситуації для об'єктів, автоматизованих за допомогою програмних продуктів сімейства "МініСофт Комерція" - використання спеціальної програми "МініСофт Монітор".

Покупець на звичайному комп'ютерному моніторі, що розташований у зоні його видимості (наприклад, на стійці над касовим місцем), бачить процес створення касиром чека.

1_18.jpg

На моніторі покупець бачить усю потрібну інформацію з чека: найменування товару, його комплектацію (актуально при продажі поштучних товарів з упаковки), кількість, ціну і вартість по кожному рядку чека.

2_19.jpg

У нижній частині монітора вказується по накопичувальному принципу сума чека, сума знижки по дисконту, а також інформація по розрахунку (сума внесених покупцем грошей і сума решти).

Таким чином, покупець має всю інформацію про покупку ще до проведення чека і може приймати певні рішення (взяти ще якийсь товар, відмовитися від товару тощо). Для магазина такий варіант дозволяє зменшити частоту повернень товарів через відмову покупця вже після проведення чека.

Крім того, у лівій нижній частині форми програми можна виводити рекламну або службову інформацію для покупця.

Вартість програми "МініСофт Монітор"

Перше і всі наступні робочі місця касира 400 грн.

Купити
"МініСофт Монітор"

Демо версія програми МініСофт Комерція