Перейти до основного вмісту

Співпраця

Компанія МініСофт пропонує програмні продукти та торговельне обладнання підприємцям, бізнесменам, які працюють на території України та інших країн, перш за все Казахстану, Білорусі, Молдови, Азербайджану, Вірменії, Грузії, Киргизії, Таджикистану, Туркменії, Узбекистану. Програми можуть використовуватись в тих країнах, де сприймається російськомовний інтерфейс і законодавство дозволяє певним групам підприємців здійснювати торгівлю або надавати послуги без застосування спеціальних пристроїв з фіскальною пам'яттю (касових апаратів, фіскальних реєстраторів).

Ми зацікавлені в розвитку партнерських відносин з фірмами і підприємцями, які працюють в сфері продажу і сервісу торгового, касового обладнання, впровадження та супроводу програмних продуктів обліку та управління.

Вже зараз кілька десятків фірм і фізичних осіб-підприємців України активно впроваджують програмні продукти МініСофт в своїх областях. Ми активно підтримуємо партнерів, із задоволенням працюючи як з великими фірмами, так і з індивідуальними підприємцями. Також ми пропонуємо приватним особам можливість створити власний бізнес у співпраці з нами, мати основний чи додатковий заробіток спільно з ТОВ «МініСофт».

Компанія МініСофт зацікавлена в здійсненні міжнародного співробітництва. Ми пропонуємо фірмам і підприємцям інших країн партнерство на взаємовигідних умовах. Звертайтеся до керівництва ТОВ "МініСофт", щоб детальніше дізнатися про таку співпрацю і його умовах. Впевнені, що спільними зусиллями ми зможемо успішно пропонувати бізнесу потрібні продукти і послуги і таким чином реально розвивати малий і середній бізнес в наших країнах.

Співпраця фірм та підприємців з ТОВ «МініСофт»

Фірма або компанія - юридична особа може укласти з ТОВ «МініСофт» Договір Дилера або Договір Партнера-франчайзі. Фірма Дилер - юридична особа, яка підписала Договір Дилера з ТОВ «МініСофт» і здійснює інформаційно-маркетингові послуги для ТОВ «МініСофт»: вивчає ринок роздрібної торгівлі та громадського харчування, сфери послуг в регіоні (місті, районі), інформує власників чи керівників бізнесу про автоматизації оперативного управління в магазині, бутику, аптеці, автомийці за допомогою рішень ТОВ «МініСофт», а також здійснює продаж послуг по автоматизації клієнту від свого імені (або від імені ТОВ «МініСофт»). Для Дилерів ТОВ «МініСофт» пропонується сумарну накопичувальну винагороду, розмір якої визначається згідно таблиці.

Таблиця сумарної накопичувальної винагороди

Накопичена сума обороту, грн. Відсоток винагороди *
1 до 50 000 40 - 50
2 до 100 000 45 - 55
3 більше 100 000 50 - 60

* - розмір знижки визначається продуктом.

Моментом початку обчислення сумарної накопичувальної знижки є дата підписання Договору Дилера і ТОВ «МініСофт». Більш детально прочитати про розмір заробітку можна в статті "Бізнес з ТОВ «МініСофт» - бізнес без початкового капіталу".

Порядок розрахунків між Дилером і ТОВ «МініСофт» визначається сторонами і фіксується в Договорі Дилера. При продажу супутнього обладнання або комп'ютерної техніки Дилер отримує знижку обсягом 5-10% від вартості обладнання. Остаточна сума знижки визначається в залежності від виду та вартості обладнання, яке поставляється клієнту.

Додаткові витрати (проїзд, додаткове навчання, консультування персоналу клієнта, подальший супровід) оплачуються Дилерові клієнтом за окремою домовленістю між ними. Текст Договору Дилера можна отримати, написавши листа через контактну форму.

Юридична особа може стати Партнером ТОВ «МініСофт». Партнер ТОВ «МініСофт» - фірма, яка уклала Договір Партнера з ТОВ «МініСофт» і здійснює поширення (рекламу і продажу) від власного імені послуг по автоматизації роздрібної торгівлі на базі продуктів ТОВ «МініСофт», сервісне обслуговування клієнтів, бере участь у формуванні дилерської мережі в регіоні, у вдосконаленні продуктів ТОВ «МініСофт», його організаційної, рекламно-маркетингової діяльності, сприяє формуванню і поширенню позитивного іміджу ТОВ «МініСофт» і виконує інші умови, зазначені в Договорі Партнера.

Партнер має право на отримання знижки згідно з обсягом особистих продажів послуг з автоматизації на базі продуктів ТОВ «МініСофт» (див. Таблицю накопичувальних знижок) і бонусу, сума якого визначається в процентах від обороту дилерської мережі Партнера і в процентах від суми премії Партнерів, які отримали цей статус, будучи дилером даного Партнера, в розмірах, визначених Договором Партнера.

Таблиця сумарної накопичувальної знижки

Накопичена сума обороту, грн. Відсоток винагороди *
1 до 50 000 40 - 50
2 до 100 000 45 - 55
3 до 500 000 50 - 60
4 більше 500 001 60 - 65

* - розмір знижки визначається продуктом.

Статус Партнера присвоюється відповідно до заявки суб'єкта після розгляду її Засновниками ТОВ «МініСофт». При припиненні діяльності Партнера на період, більший 3 місяців поспіль, без узгодження з ТОВ «МініСофт», суб'єкт втрачає статус Партнера, а його дилерська мережа підпорядковується вищестоящому Партнеру або керівництву "МініСофт".

Досвід роботи діючих Партнерів ТОВ "МініСофт" показує, що взаємовигідне співробітництво можливо і є стабільним джерелом доходу. Пишіть або телефонуйте в компанію "МініСофт" для отримання більш детальної інформації та Договору.

Співпраця з ТОВ “МініСофт” для власників сайтів

ТОВ «МініСофт» пропонує власникам (авторам) сайтів партнерство - спільне залучення клієнтів на автоматизацію установ малого і середнього бізнесу.

Суть пропозиції: Ви розміщуєте на своєму сайті або елементи візуальної реклами (банер, гіперпосилання і т.п.) або текстовий матеріал із зазначенням першоджерела - сайту minisoft.com.ua. Клієнт, заходячи до Вас на сайт, знайомиться з рекламою, звертається до нас і набуває програму (послуги). У клієнта ми обов'язково дізнаємося джерело інформації про МініСофт - і нараховуємо Вам премію за клієнта.

При переході на сайт minisoft.com.ua спеціальними засобами запам'ятовується сайт-першоджерело і при реєстрації нового користувача-клієнта (при замовленні послуг) система запам'ятовує Вас як джерело інформації про МініСофт - і нараховує премію за кожного клієнта, який оплатив послуги з автоматизації.

Демо версія програми МініСофт Комерція