Перейти до основного вмісту

Про компанію МініСофт

Хто ми?

Компанія "МініСофт" - це фірма, створена досвідченими фахівцями і підприємцями в березні 2010 року. Засновники фірми поставили собі задачу - розробляти і масово впроваджувати програми для бізнесу, насамперед  - для малої роздрібної торгівлі.

Сімейство програм "МініСофт Комерція" - це головний продукт, що ми пропонуємо власникам малого і середнього бізнесу, що працює в різних сферах: від роздрібної торгівлі до виробництва.

За минулі з моменту заснування роки компанія "МініСофт" упевнено зайняла своє місце на ринку ПЗ для торгівлі та громадського харчування. Уже сьогодні тисячі людей - власники бізнесу, управлінці об'єктів і найманий персонал магазинів, бутиків, мінімаркетів, кафе, салонів краси, піцерій, автомийок і аптек - щодня працюють із програмою, використовуючи її можливості для ефективної роботи. Ці люди живуть і працюють в Україні, Казахстані, Білорусі, Молдові, Литві, Росії, Узбекистані.

Ми прагнемо, щоб працюючи з програмами від ТОВ "МініСофт", кожен клієнт одержував і відчутні матеріальні результати, і щире задоволення, і звільнення від рутинної роботи, і міг займатися більш творчими задачами та одержувати кращі результати діяльності свого бізнесу.

Ми пишаємося тим, що більше шістдесяти фірм і підприємців є нашими Партнерами та активно впроваджують наші програми на об'єктах своїх клієнтів. Більш тисячі реалізованих проектів автоматизації в самих різних сферах діяльності - це їх заслуга. І ми прагнемо розширювати коло і географію діяльності наших Партнерів.

Презентація компанії

Чому вибирають саме "МініСофт"?

Клієнтам ТОВ "МініСофт" пропонує не просто програмні продукти або послуги.

Своїх клієнтів компанія "МініСофт" забезпечує гарантіями.

Гарантією того, що власник бізнесу ніколи зненацька для себе не усвідомить, що він - банкрут, оскільки його витрати і борги набагато більші, аніж прибуток.

Гарантією того, що власник бізнесу щодня буде лягати спати, чітко знаючи, скільки саме чистого прибутку сьогодні він одержав.

Гарантією майбутнього бізнесу - адже володіючи оперативною достовірною інформацією, власник зможе планувати свій бізнес і вчасно виявляти і попереджати небезпеки і проблеми, перетворюючи їх у можливості для розвитку.

Вдалого Вам бізнесу!

Демо версія програми МініСофт Комерція