Перейти до основного вмісту

Зміна ціни програми «МініСофт Урожай»

За кілька останніх місяців функціональні можливості програми «МініСофт Урожай»  суттєво збільшились. Практичне використання апаратно-програмного комплексу «МініСофт Урожай» для автоматизації процесу збирання урожаю показало можливість використання комплексу в двох варіантах:

  • локальний - програму «МініСофт Урожай» установлено на один ПК або ноутбук і всі дані зберігаються в одній базі даних, звіти про результати роботи формуються локально;
  • мережевий -  одночасно працює два і більше АПК «МініСофт Урожай», дані з локальних баз шляхом синхронізації передаються на сервер і загальні звіти можна сформувати на сервері.

Відповідно із особливостями використання, господарству потрібно купувати або локальну, або мережеву версію програми «МініСофт Урожай». Мережева версія, окрім програм для ПК, передбачає  використання серверу для накопичення та обміну даних між локальними базами даних. Такий сервер може бути встановлено як в хмарі, так і на локальному комп’ютері.

Таким чином, наявність варіантів використання АПК «МініСофт Урожай» викликає потребу зміни цін на  програму «МініСофт Урожай».

З 10 липня 2019 року програма продаватиметься у таких варіантах:

Локальна версія АПК - програма для одного апаратно-програмного комплексу, без синхронізації даних з сервером (виключно для території України) 5000 грн. ($195)
Мережева версія АПК - програми на два і більше комплексів одного власника з синхронізацією даних на сервері – кожне робоче місце (виключно для території України) 4500 грн. ($175)
Сервер «МініСофт Урожай» (виключно для території України) 2000 грн. ($80)
Локальна версія АПК (для інших країн) $400
Мережева версія АПК – кожне робоче місце одного власника (для інших країн) $300
Сервер «МініСофт Урожай» (для інших країн) $150

З питань покупки та впровадження апаратно-програмного комплексу «МініСофт Урожай» звертайтесь до співробітників компанії «МініСофт».

Демо версія програми МініСофт Комерція