Перейти до основного вмісту

З ювілеєм: компанії «МініСофт» - 10 років!

От і настає наш перший ювілей - 9 березня 2020 року виповнюється 10 років з моменту офіційної реєстрації компанії "МініСофт".

Оглядаючись на це десятиліття, можна підвести підсумки нашої діяльності.

Самий головний підсумок: компанія "МініСофт" не зникла, не закрилась, а активно працює і розвивається, зайнявши своє місце на ринку програм автоматизації бізнесу.

За ці роки тисячі магазинів, мінімаркетів, бутиків, кафе, піццерій, автомийок, салонів і аптек щодня стали використовувати в своїй діяльності програму "МініСофт Комерція", підвищуючи ефективність і зручність своєї роботи. Ми дуже раді, що програми компанії користуються попитом і серед розмаїття програм цього напрямку багато людей обирає нас. Як нові, так і "старі" клієнти автоматизують свій бізнес нашими програмами, цілком сумісними з усіма видами електронного торговельного устаткування, включаючи фіскальну техніку.

В травні 2019 року компанії розпочала новий амбітний проект — автоматизацію в аграрній сфері засобами апаратно-програмного комплексу “МініСофт Урожай”. Уже в червні перша фірма почала на своїх полях вести облік зібраного урожаю з АПК, а до кінця сезону 6 господарств мали такі комплекси. Уже в цьому році нові господарства, причому як українські, так і закордонні, активно цікавляться та купують програми “МініСофт Урожай”. А ми готуємо оновлену версію “МініСофт Урожай” (реліз 2.0), в якій суттєво розширюються функціональні можливості програми та серверу, до роботи в цьогорічному сезоні. Ми всім бажаємо багатого урожаю!

Ми задоволені з того, що за це десятиліття нашої роботи була сворена партнерська мережа. На сьогодні більше семидесяти фірм і підприємців — в Україні і за її межами — продають і впроваджують програмні продукти "МініСофт". Ми щиро дякуємо нашим партнерам, колегам і бажаємо їм успіхів і добробуту.

Ми з надією дивимося в майбутнє і сподіваємося, що і через рік ми зможемо підводити підсумки нашої діяльності і спільно радуватися новим досягненням!

Миру усім Вам, наші шановні клієнти і партнери, спокою і процвітання!

Демо версія програми МініСофт Комерція