Перейти до основного вмісту

Участь компанії у Форумах ГО «Органічна Україна»

16 та17 травня 2019 року компанія «МініСофт» взяла участь у XII Регіональному форумі «Органічна Україна Черкаси» та XIII Регіональному форумі «Органічна Україна Дніпро».

Організаторами форумів виступали Громадська спілка "Органічна Україна" та Черкаська обласна державна адміністрація і Дніпропетровська обласна державна адміністрація.

На форумах обговорювались питання стану та перспектив розвитку органічного виробництва у регіонах, особливості органічного агробізнесу, технології та інструменти для аграріїв від українських та закордонних компаній.

форум

Компанія «МініСофт» представила технологію організації автоматизованого збирання урожаю плодоовочевих культур (ягід, фруктів та овочів) на основі апаратно-програмного комплексу “МініСофт Урожай”. В презентаційній доповіді та у спілкуванні зацікавлені аграрії отримали інформацію про можливості та переваги АПК “МініСофт Урожай”, змогли на місці оцінити функціонал та інтерфейс програми.

форум

Сільгоспвиробники високо оцінили потребу у програмах такого типу і виражали готовність до впровадження нової технології в своїй діяльності.

Нагадуємо, що у травні триває Акція, згідно умов якої можна придбати АПК “МініСофт Урожай” по спеціальній ціні. Звертайтесь до працівників компанії за консультаціями та покупкою комплексу.

 

Демо версія програми МініСофт Комерція