Перейти до основного вмісту

«ТріадаМК» збирає урожай ягід та фруктів з АПК «МініСофт Урожай»

В цьому році збирання урожаю ягід та фруктів вінницька фірма «ТріадаМК» здійснює по новому: з використанням апаратно-програмного комплексу «МініСофт Урожай».

Застосування програми викликано необхідністю оперативного обліку як продукції, так і роботи працівників, адже кілька сотень людей, що виходять на поля господарства, мають отримувати свій заробіток згідно результатів роботи. Саме тому господарство вирішило перейти від зошитів та калькулятора на комп’ютерну систему обліку збирання урожаю. Не останню роль в прийнятті рішення про впровадження автоматизації відігравав досвід роботи з такими системами у зарубіжних господарствах.

Пошук зручної та доступної системи автоматизації збирання урожаю познайомив керівництво фірми з компанією «МініСофт». Грунтовне вивчення запропонованого рішення – АПК «МініСофт Урожай» - та готовність компанії-розробника до оперативного  реагування на побажання та пропозиції по розширенню функціонала програми привели до вибору саме цього інструменту автоматизації.

Першою продукцією, збір якої обліковується програмою, стала суниця садова. Специфіка збирання та реалізації визначили схему роботи: кожен працівник на початку робочого дня отримає рулон термоетикеток із маркером та штрих-кодом, які друкуються з програми на принтері етикеток TSC DA-200.  Етикетки працівники приклеюють на ящики із зібраними ягодами, які спеціальним транспортом привозяться на місце зважування.  В стаціонарному пункті прийому ящики зважуються за допомогою ваг ВН-30 (завод «Промприлад», м. Вінниця) і сканером DATALOGІC QuіckScan Lіte QW2100 зчитується штрих-код з тари, який і слугує маркером для віднесення зібраного на конкретного працівника. На фотографіях та відео видно процес прийому продукції.

Етикетка МініСофт Урожай

Агроном господарства Богдан Чайнюк говорить, що програма буде широко використовуватись в їх господарстві, оскільки окрім суниці садової будуть ще і вишні, і малина — аж до яблук. І для всіх цих культур, які збираються вручну, можна використовувати програму “МініСофт Урожай”.

Для знайомства з можливостями програми та особливостями її використання читайте опис і статтю на сайті компанії та звертайтесь до співробітників фірми “МініСофт”.

Демо версія програми МініСофт Комерція