Перейти до основного вмісту

Офіційний випуск оновленої версії сімейства програм «МініСофт Комерція 9.2.5»

16 вересня 2023 року офіційно випущена оновлена версія (реліз 9.2.5) програмних продуктів сімейства «МініСофт Комерція».

В новому релізі добавлено функцію контроля даних, отриманих з банківського терміналу для унеможливлювання запису у базу пустих даних. Якщо термінал дає підтвердження транзакції успішно, але сума, що передана на термінал, не дорінює сумі, отриманій з терміналу, програма покаже відповідне повідомлення і дасть можливість зберегти документ як замовлення або ввести дані транзакції вручну.

В параметри програми додано параметр maxsumot0, що дозволяє встановити ліміт на суму оплати банківською карткою. Це додатковий механізм захисту від помилок персоналу, коли замісь ціни або кількості може бути введено велике число (скажімо, штрих-код товару).

На закладці Постачальники додана кнопка та команда контекстного меню «Акт звірки», які дозволяють сформувати звіт по виділеному постачальнику.

Змінено налаштування створення та відображення замовлень на формі продаж (Параметри – Налаштування – підзакладка Інтерфейс – «Приховувати кнопку збереження замовлень на формі продаж»). У новій версії при необхідності заборони зберігати документ продажі як замовлення ставиться відповідний вимикач («галочка»). При цьому підзакладка Замовлення залишається активною та доступною для збереження та відображення замовлень, створених на формі Оплата чеку через банківський термінал.

Користувачам попередніх версій програм можна оновити свої програми до нового релізу. Вартість оновлення більш ранніх версій програм до нового релізу складає 500 грн.

З питання оновлення версії програми звертайтесь до персоналу компанії.

Ціни на програму "МініСофт Комерція" та інші програми компанії залишаються без змін:

  • Однокористувацька версія програми - 3200 грн.
  • Двохкористувацька версія програми - 3700 грн.
  • Мережева версія програми - 6000 грн.
  • Ліцензія на підключення РРО/ПРРО до програми «МініСофт Комерція» - 500 грн.
  • Ліцензія на підключення кожного наступного РРО/ПРРО до програми «МініСофт Комерція» - 400 грн.
  • Ліцензія на підключення банківського терміналу до програми «МініСофт Комерція» - 700 грн.
  • Ліцензія на підключення кожного наступного банківського терміналу до програми «МініСофт Комерція» - 500 грн.

Для покупки програм звертайтесь до персоналу компанії.

Компанія «МініСофт» працює в звичному режимі, з понеділка по п’ятницю з 10 до 19 години.

Демо версія програми МініСофт Комерція