Перейти до основного вмісту

Офіційний випуск оновленої версії сімейства програм «МініСофт Комерція 9.2.4»

25 липня 2023 року офіційно випущена оновлена версія (реліз 9.2.4) програмних продуктів сімейства «МініСофт Комерція».

В новому релізі для зручності розрахунків з покупцями готівкою додана можливість віднести всю чи частину суми решти на депозитний рахунок клієнта.

Для здійснення операції внесення коштів на депозит клієнта на формі продаж має бути вибрано клієнта (по імені, номеру телефону, коду або по даним карти, якщо у нього є карта системи лояльності об’єкта) і заповнена сума в полі «Отримано (аванс)».

Відкривання форми внесення на депозитний рахунок клієнта здійснюється двома способами: або після заповнення суми в полі «Отримано (аванс)» - клавішею Enter, або подвійним клацанням по полю Решта.

Форма

На формі внесення на депозитний рахунок клієнта можна вказати одну із сум: суму, що буде віднесена на депозит або суму решти, яку зручно видати покупцю із наявних коштів каси. Друге значення порахується по формулі автоматично. Закінчення операції здійснюється кнопкою «Провести операцію внесення».

Після проведення операції в полі «Отримано (аванс)» буде показуватись значення суми за мінусом значення, яке було віднесене на депозитний рахунок клієнта.

При відмові покупця закінчувати покупку йому повертаються кошти в сумі, вказаній в полі «Отримано (аванс)».

Кошти на депозитному рахунку можуть бути використанні при наступних покупках.

В новій версії додана можливість редагувати відомості товару в картці товару прямо з форми продаж (команда контекстного меню "Редагувати товар" на лівій таблиці форми). Редагування даних про товар доступне при наявності права доступу користувача до картки товару.

Користувачам попередніх версій програм можна оновити свої програми до нового релізу. Вартість оновлення більш ранніх версій програм до нового релізу складає 500 грн.

З питання оновлення версії програми звертайтесь до персоналу компанії.

Для покупки програм звертайтесь до персоналу компанії.

Компанія «МініСофт» працює в звичному режимі, з понеділка по п’ятницю з 10 до 19 години.

Демо версія програми МініСофт Комерція