Перейти до основного вмісту

Офіційний випуск оновленої версії сімейства програм «МініСофт Комерція 9.2.1»

22 червня 2023 року офіційно випущена оновлена версія (реліз 9.2.1) програмних продуктів сімейства «МініСофт Комерція».

В новому релізі розширені можливості по взаємодії з банківськими терміналами та РРО, а також добавлені корисні зміни у функціонал програми.

В релізі реалізована передача даних по транзакції при оплаті банківською картою чеку. Таким чином реалізовані вимоги до змісту фіскального чеку, визначені законодавством.

Для обмеження доступу до фінансової інформації найманому персоналу внесено зміни в правах користувачів щодо доступу до звітів. На формі Користувачі – закладка Права - додано право «Звіти на формах». При встановленні права (при забороні доступу до всіх звітів програми) стають доступними звіти на формах, які запускаються відповідною кнопкою або командою з контекстного меню. На закладці Товари це звіти «Звіт по товарах» та «Звіт по руху товарів за період», на закладці Клієнти – кнопка «Звіт» (звіт по клієнту за період), на закладці Фінанси – під закладка Каса - кнопки «Розрахунки» (звіт по розрахункам з каси) та «Звіт» (звіт по руху коштів в касі), на підзакладці Розрахунки – кнопки «Акт звірки» (акт звірки по постачальнику), «Розрахунки» (операції з інкасованої суми чи розрахункового рахунку» і «Витрати» (звіт по витратам).

На закладці Товари додано команду в контекстне меню «Вартість товарів поточної категорії», яка відкриває форму формування звіту Вартість товару, де вибрана конкретна категорія товарів.

В картку товару на закладку Друк етикетки додано поле Сума. Значення суми визначається добутком ціни роздрібної та ваги, що отримується при взважуванні товару з ваги або вводиться вручну.

На закладці Продажі є можливість бачити коди акцизних марок товарів чеку (команда контекстного меню «Список акцизних марок в чеку»).

Також добавлено контроль кількості символів в штрих-коді акцизних марок (10 символів).

Змінено файл програми для взаємодії з вагами вітчизняних виробників «ІКС» (м. Київ) та «Дніпровага» (м. Дніпро). Тепер є можливість передати з програми на вагу ціну вибраного товару для відображення ціни та суми на індикаторі ваги.

Користувачам попередніх версій програм можна оновити свої програми до нового релізу. Вартість оновлення більш ранніх версій програм до нового релізу складає 500 грн.

З питання оновлення версії програми звертайтесь до персоналу компанії.

Ціни на програму "МініСофт Комерція" та інші програми компанії залишаються без змін:

  • Однокористувацька версія програми - 3200 грн.
  • Двохкористувацька версія програми - 3700 грн.
  • Мережева версія програми - 6000 грн.
  • Ліцензія на підключення банківського терміналу до програми «МініСофт Комерція» - 700 грн.
  • Ліцензія на підключення кожного наступного банківського терміналу до програми «МініСофт Комерція» - 500 грн.
  • Ліцензія на підключення РРО/ПРРО до програми «МініСофт Комерція» - 500 грн.
  • Ліцензія на підключення кожного наступного РРО/ПРРО до програми «МініСофт Комерція» - 400 грн.

Для покупки програм звертайтесь до персоналу компанії.

Компанія «МініСофт» працює в звичному режимі, з понеділка по п’ятницю з 10 до 19 години.

Демо версія програми МініСофт Комерція