Перейти до основного вмісту

Офіційний випуск оновленої версії сімейства програм «МініСофт Комерція 9.0.0»

26 квітня 2022 року офіційно випущена оновлена версія (реліз 9.0.0) програмних продуктів сімейства «МініСофт Комерція».

Інтерфейс програми повністю перекладено на українську мову. Таким чином, програма має дві мови інтерфейсу (включно з візуальними і друкованими формами): українську та російську.

Вибір мови інтерфейсу здійснюється або при установці програми (на одному з діалогових вікон) або в самій програмі – в меню Параметри (Параметри – Налаштування - закладка Інтерфейс). Зміна мови відбудеться після перезавантаження програми.

Також внесено зміни на формі продаж: вибір типу оплати здійснюється через натискування відповідної кнопки на спеціальній формі. По замовчуванню встановлена оплата готівкою.

В новій версії програми можна змінювати доступні типи оплат для кожного ПК. Це здійснюється встановленням відповідних вимикачів («галочок») в меню Параметри (Параметри – Налаштування - закладка Інтерфейс). Зміна доступних типів оплат є локальним параметром програми.

Користувачам попередніх версій програм можна оновити свої програми до нового релізу. Оновлення версій програми 8.3 до версії 9.0.0 здійснюється безкоштовно. Вартість оновлення більш ранніх версій програм (до версії 8.3) до нового релізу складає 500 грн.

З питання оновлення версії програми звертайтесь до персоналу компанії.

Ціни на програму "МініСофт Комерція" та інші програми компанії залишаються незмінними:

  • Однокористувацька версія програми - 2700 грн.
  • Двохкористувацька версія програми - 3200 грн.
  • Мережева версія програми - 5000 грн.

Для покупки програм звертайтесь до персоналу компанії.

Компанія «МініСофт» працює в звичному режимі, з понеділка по п’ятницю з 10 до 19 години.

Демо версія програми МініСофт Комерція