Перейти до основного вмісту

Офіційний випуск оновленої версії сімейства програм «МініСофт Комерція 8.3.7»

21 березня 2022 року офіційно випущена обновлена версія (реліз 8.3.7) програмних продуктів сімейства «МініСофт Комерція».

У програму внесено ряд змін у функціонал релізу 8.3.6, що дозволяють працювати програмі та фіскальним реєстраторам, які підключені через Ethernet.

Нагадаємо, що мова йде про можливість працювати з одним фіскальним реєстратором, який підключений через Ethernet, з двох та більше касових місць. Це актуально для невеликих магазинів, бутиків, закладів громадського харчування тощо, власником яких є один суб’єкт підприємницької діяльності, які здійснюють продаж з кількох касових місць. Таким чином можна повністю виконати вимоги щодо застосування РРО в закладі, адже кожен покупець отримує фіскальний чек не залежно від того, на якій касі він розраховується.

Така робота можлива для таких ФР: Екселліо FPU 550ES, Екселліо FPP 350, Екселліо FP-700, Екселліо FP-2000 (Datecs Ltd, Болгарія), МІНІ-ФП54.01, МІНІ-ФП81.01, МІНІ ФП82-01 (НВФ «Юнісістем»), «Марія-303», «Марія-304» (ПрАТ «Резонанс»).

Для РРО типу «Марія-303», «Марія-304» (ПрАТ «Резонанс») та програмного РРО «Checkbox» добавлено попередження про обмеження на максимальне значення коду податку РРО. Це значення не рекомендується встановлювати більше за 8.

В звіті по продажам – по видам податку (звіт «Продажи, по видам налогов») добавлено друк значення кодів УКТ ЗЕД товарів.

На формі створення та редагування касових місць добавлена можливість зробити всі каси активними / неактивними (кнопками «Активировать все» та «Деактивировать все»).

Користувачам попередніх версій програм можна обновити свої програми до нового релізу. Вартість оновлення більш ранніх версій програм до версії 8.3.7 складає 500 грн.

З питання оновлення версії програми звертайтесь до персоналу компанії.

Ціни на програму "МініСофт Комерція" та інші програми компанії залишаються незмінними:

  • Однокористувацька версія програми - 2700 грн.
  • Двохкористувацька версія програми - 3200 грн.
  • Мережева версія програми - 5000 грн.

Для покупки програм звертайтесь до персоналу компанії.

Компанія «МініСофт» працює в звичному режимі, з понеділка по п’ятницю з 10 до 19 години.

Демо версія програми МініСофт Комерція