Перейти до основного вмісту

Офіційний випуск оновленої версії сімейства програм «МініСофт Комерція 8.3.6»

17 грудня 2021 року офіційно випущена обновлена версія (реліз 8.3.6) програмних продуктів сімейства «МініСофт Комерція».

У програму внесено ряд змін та оптимізації, які змінюють взаємодію між програмою та фіскальними реєстраторами.

Мова йде про можливість працювати з одним фіскальним реєстратором, який підключений через Ethernet, з двох та більше касових місць. Це актуально для невеликих магазинів, бутиків, закладів громадського харчування тощо, власником яких є один суб’єкт підприємницької діяльності, які здійснюють продаж з кількох касових місць. Таким чином можна повністю виконати вимоги щодо застосування РРО в закладі, адже кожен покупець отримує фіскальний чек не залежно від того, на якій касі він розраховується.

В програмі повністю перероблено схему збереження даних про відправлені на РРО товари. Пропонується 2 варіанта запису інформації про товари, що програмуються в РРО: збереження в локальній базі даних (SQLLite) для кожного касового місця з окремими ФР або збереження в загальній базі даних (MS SQL Express) для всіх кас, що працюють з 1 ФР.

Вибір варіанту збереження здійснюється на підзакладці «Дополнительно» форми «Добавить РРО» (меню Параметры – Настройка – закладка Налоги. РРО. Терминалы) зі списку.

Такий вибір можливий для тих ФР, що передбачають підключення через Ethernet, а саме для моделей: Екселліо FPU 550ES, Екселліо FPP 350, Екселліо FP-700, Екселліо FP-2000 (Datecs Ltd, Болгарія), МІНІ-ФП54.01, МІНІ-ФП81.01, МІНІ ФП82-01 (НВФ «Юнісістем»), «Марія-303», «Марія-304» (ПрАТ «Резонанс»).

В зв’язку із великим завантаженням персоналу компанії по оновленню попередніх релізів програми, що викликано необхідністю роботи програми із новими прошивками ФР або релізами ПРРО, робота по зміні програми призупинена. Про нові релізи програми, які будуть уже в 2022 році, буде повідомлено на сайті.

Користувачам попередніх версій програм можна обновити свої програми до нового релізу. Вартість оновлення більш ранніх версій програм до версії 8.3.6 складає 500 грн.

З питання оновлення версії програми звертайтесь до персоналу компанії.

Ціни на програму "МініСофт Комерція" та інші програми компанії залишаються незмінними:

  • Однокористувацька версія програми - 2700 грн.
  • Двохкористувацька версія програми - 3200 грн.
  • Мережева версія програми - 5000 грн.

Для покупки програм звертайтесь до персоналу компанії.

Компанія «МініСофт» вітає клієнтів та партнерів з закінченням року, прийдешніми святами та бажає миру, успіхів та благополуччя!

Демо версія програми МініСофт Комерція