Перейти до основного вмісту

Офіційний випуск оновленої версії сімейства програм «МініСофт Комерція 8.3.5»

7 грудня 2021 року офіційно випущена обновлена версія (реліз 8.3.5) програмних продуктів сімейства «МініСофт Комерція».

У програму внесено ряд змін та оптимізації, які змінюють взаємодію між програмою та фіскальними реєстраторами. Реліз доповнює попередню версію програми.

В програмі повністю перероблено авторизацію операторів РРО, що дозволяє працювати на одному робочому місці із двома та більшою кількістю програмних РРО. На спеціальній формі (меню Параметры – Настройка – закладка Налоги. РРО. Терминалы) вводяться відповідні дані операторів РРО. Один із операторів зазначається як оператор по замовчуванню. При роботі з програмою інших користувачів, які не прописані як оператори РРО, на РРО будуть передаватись дані оператора по замовчуванню.

При підключенні програмних РРО в поле «Налоговый номер оператора» вводяться дані реєстраційного номеру облікової картки платника податків (РНОКПП) оператора РРО. Це може бути РНОКПП суб’єкта підприємницької діяльності, на якого зареєстровано ПРРО, або дані продавців, які були вказані при реєстрації ПРРО як касири. Один оператор РРО може одночасно бути пов’язаним із кількома РРО.

Також внесено зміни при реєстрації у програмі програмних РРО, а саме змінився зміст номера ПРРО, який використовується для отримання ліцензії компанії «МініСофт». Тепер такі дані містять:

  • для ПРРО «ВебЧек» податковий номер ПРРО та код касового місця, де використовується ПРРО (приклад: 4000хххххх_588999999);
  • для ПРРО «Checkbox» земульований номер (отримується при натисканні кнопки «Получить» на формі РРО) та код касового місця, де використовується ПРРО (приклад: AB45645C45_588999999).

Командою з контекстного меню на полі «Налоговый номер» можна помістити у буфер уже скомбінований код, який і відправляти в компанію для отримання ліцензії на ПРРО.

Робота по зміні програми триває. Про нові можливості програми (новий реліз) буде повідомлено на сайті.

Користувачам попередніх версій програм можна обновити свої програми до нового релізу. Вартість оновлення більш ранніх версій програм до версії 8.3.5 складає 500 грн.

З питання оновлення версії програми звертайтесь до персоналу компанії.

Ціни на програму "МініСофт Комерція" та інші програми компанії залишаються незмінними:

  • Однокористувацька версія програми - 2700 грн.
  • Двохкористувацька версія програми - 3200 грн.
  • Мережева версія програми - 5000 грн.

Для покупки програм звертайтесь до персоналу компанії.

Компанія «МініСофт» бажає успіху та благополуччя всім своїм клієнтам та докладатиме всіх зусиль, щоб робота з нашими програмами приносила прибуток та задоволення.

Демо версія програми МініСофт Комерція