Перейти до основного вмісту

Офіційний випуск оновленої версії сімейства програм «МініСофт Комерція 8.3.4»

27 листопада 2021 року офіційно випущена обновлена версія (реліз 8.3.4) програмних продуктів сімейства «МініСофт Комерція».

У програму внесено ряд змін та оптимізації, які змінюють взаємодію між програмою та фіскальними реєстраторами. Реліз доповнює попередню версію програми.

Згідно із змінами «Положення про форму та зміст розрахункових документів, Порядку подання звітності, пов’язаної із використанням книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок), форми N ЗВР-1 Звіту про використання книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок)», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11 лютого 2016 року за №220/28350, в програму добавлено можливість друкувати у фіскальному чеку окремим рядком код УКТ ЗЕД, штрих-код товара та штрих-код акцизних марок для алкоголя на фіскальних реєстраторах ІКС-Е07, ІКС-Е810Т, ІКС-А8800 («ІКС-ТЕХНО»).

Також добавлена взаємодія з програмним РРО «Checkbox», що розширює перелік ПРРО, які можна використовувати з програмами.

У програму внесено зміни згідно з вимогами Наказу Кабінету Міністрів України №496 від 3.11.2021 року «Про затвердження Порядку ведення обліку товарних запасів для фізичних осіб-підприємців, у тому числі платників єдиного податку». В програму добавлено новий звіт «Форма ведения учета товарных запасов», який дозволяє сформувати звіт згідно вимог Наказу та вивантажити його у спеціальний файл.

Робота по зміні програми триває. Про нові можливості програми (новий реліз) буде повідомлено на сайті.

Користувачам попередніх версій програм можна обновити свої програми до нового релізу. Вартість оновлення більш ранніх версій програм до версії 8.3.4 складає 500 грн.

З питання оновлення версії програми звертайтесь до персоналу компанії.

Ціни на програму "МініСофт Комерція" та інші програми компанії залишаються незмінними:

  • Однокористувацька версія програми - 2700 грн.
  • Двохкористувацька версія програми - 3200 грн.
  • Мережева версія програми - 5000 грн.

Для покупки програм звертайтесь до персоналу компанії.

Компанія «МініСофт» бажає успіху та благополуччя всім своїм клієнтам та докладатиме всіх зусиль, щоб робота з нашими програмами приносила прибуток та задоволення.

Демо версія програми МініСофт Комерція