Перейти до основного вмісту

Офіційний випуск оновленої версії сімейства програм «МініСофт Комерція 8.2.0»

21 січня 2021 року офіційно випущена обновлена версія (реліз 8.2.0) програмних продуктів сімейства «МініСофт Комерція».

У програму внесено ряд змін та оптимізації для її більш швидкої та зручної роботи.

Добавлено параметр «Включать автом. печать при безнал. опл.» (включення режиму здійснюється на закладці «Налоги и РРО» (Параметры – Настройка – Налоги и РРО)). При включеному параметрі автоматично здійснюється друк чека на РРО (тобто включається режим «Печатать чек автоматически при продаже»).

В програму добавлено звіт по продажам «Продажи, по видам налогов» (меню Отчеты – Отчеты по продажам). Звіт дозволяє згрупувати продані за період товари по видам податків. Параметр звіту «Показать только товары, успешно напечатанные на РРО» дозволяє відобразити в звіті лише ті товари, які були продані з друком чека на РРО.

Для збільшення швидкодії оптимізовано пошук товарів по штрих-коду на формах приходу, продаж, переоцінки та інвентаризації, а також на закладці «Товары». Добавлено спеціальний параметр «Определять ввод как ввод со сканера ШК при значении меньше (мс)» (Параметры – Настройка – Общие), який вказує час перевірки символів на приналежність до ШК товару при пошуку. Це зменшує час відгуку програми для випадків, коли в базі кілька тисяч найменувань товарів.

У список РРО, роботу з якими підтримує програма «МініСофт Комерція» безпосередньо, добавлені фіскальні реєстратори ПрАТ «Резонанс»: «Марія-303», «Марія-304» та інші ФР цього виробника.

В ліву таблицю закладки «Инвентаризация» добавлені стовбці «Сумма постав.» і «Сумма розн.», які показують відповідні суми товарів, у яких різниця між кількістю фактичною та документною відмінна від 0.

Таким чином, користувач програми «МініСофт Комерція» релізу 8.2.0 отримує можливість ще більш комфортної роботи у програмі.

Користувачам попередніх версій програм можна обновити свої програми до нового релізу. Вартість оновлення більш ранніх версій програм до версії 8.2.0 складає 400 грн.

З питання оновлення версії програми звертайтесь до персоналу компанії.

Ціни на програму "МініСофт Комерція" та інші програми компанії залишаються незмінними:

  • Однокористувацька версія програми - 2700 грн.
  • Двохкористувацька версія програми - 3200 грн.
  • Мережева версія програми - 5000 грн.

Для покупки програм звертайтесь до персоналу компанії.

Компанія «МініСофт» бажає успіху та благополуччя всім своїм клієнтам та докладатиме всіх зусиль, щоб робота з нашими програмами приносила прибуток та задоволення.

Демо версія програми МініСофт Комерція