Перейти до основного вмісту

Офіційний випуск оновленої версії сімейства програм «МініСофт Комерція 8.0.0»

8 жовтня 2020 року офіційно випущена обновлена версія (реліз 8.0.0) програмних продуктів сімейства «МініСофт Комерція».

У програму внесено зміни у взаємодії з РРО, а саме реалізовано взаємодію з програмним РРО (ПРРО).

Про ПРРО, особливості його реєстрації та використання можна прочитати у відповідному розділі сайту Державної податкової служби України. Процедуру реєстрації програмних РРО можна подивитись у відеоуроці.

Зв'язок та передача даних з програми «МініСофт Комерція» на сервер фіскальної служби здійснюється за допомогою інструментів «ВебЧек:ПРРО» .

Використання «ВебЧек:ПРРО» передбачає 2 тарифа: «Вільний» та «Стандарт».

Якщо сума будь-якого чека не перевищує 800 грн., то можна використовувати тариф «Вільний» абсолютно безкоштовно. Обмеженням цього варіанту є також відсутність режиму оффлайн, тобто при відсутності Інтернету формування фіскальних чеків не відбувається і, відповідно, здійснювати продажі заборонено.

Якщо є суми чеків понад 800 грн. і не має бажання залежати від роботи сервера податкової та надійної роботи інтернету, то підійде платний тариф «Стандарт» за 100 грн в місяць. В цьому режимі можлива продажа та формування фіскального чеку як у онлайн, так і оффлайн режимах.

При використанні ПРРО робота з програмою «МініСофт Комерція» здійснюється звичайним чином: формується чек та проводиться розрахунок з покупцем. Після натискання кнопки «Провести» програма автоматично почне формування фіскального чеку та його відправку на сервер. При потребі може бути роздрукована квитанція (чек) на покупку на принтері чеків (з папером шириною 57,5 мм або 80 мм).

Також звичайним чином здійснюються всі дії з РРО – в меню «Фискальные операции» проводиться відкриття зміни, службові внесення та виємка, друк Х-звіту та закриття зміни друком Z-звіту.

Таким чином, користувач програми «МініСофт Комерція» релізу 8.0.0 отримує всі переваги використання програми фінансового та управлінського обліку в роздрібній торгівлі, а також отримує можливість вибору по використанню на об’єкті типу РРО – апаратного (класичні фіскальні реєстратори більшості виробників, що внесені в реєстр РРО) або програмного.

Докладніше про роботу з ПРРО у програмі «МініСофт Комерція» читайте в розділі Документація на сайті компанії «МініСофт».

Для роботи програми «МініСофт Комерція» з «ВебЧек:ПРРО» необхідно отримати спеціальний ключ (прив’язується до фіскального номера ПРРО) компанії «МініСофт». Вартість ключа на перший ПРРО – 500 грн., на другий та кожний наступний ПРРО – 400 грн.

Користувачам попередніх версій програм можна обновити свої програми до нового релізу. Вартість оновлення більш ранніх версій програм до версії 8.0.0 складає 400 грн.

З питання оновлення версії програми звертайтесь до персоналу компанії.

Звертаємо увагу, що з 20 жовтня 2020 року змінюються ціни на програму "МініСофт Комерція" та деякі інші програми:

  • Однокористувацька версія програми - 2700 грн.
  • Двохкористувацька версія програми - 3200 грн.
  • Мережева версія програми - 5000 грн.
  • Ліцензійний ключ для підключення першого РРО - 500 грн.
  • Ліцензійний ключ для підключення другого та кожного наступного РРО - 400 грн.
  • Програма "МініСофт ЕККА" для першого касового апарату - 500 грн.
  • Програма "МініСофт ЕККА" для другого та кожного наступного касового апарату - 300 грн.

До 20 жовтня 2020 року всі програми та програмні модулі компанії «МініСофт» можна придбати по старим цінам.

Для покупки програм звертайтесь до персоналу компанії.

Також звертаємо увагу на зміну маркетингового підходу до продажу мережевих версій програми «МініСофт Комерція». З 20 жовтня 2020 року мережеві версії купуються за ціною 5000 грн. на всі об’єкти клієнта, де передбачається використання 3 і більше ПК, незалежно від їх розміщення – в локальній мережі чи дистанційно.

Компанія «МініСофт» бажає успіху та благополуччя всім своїм клієнтам та докладатиме всіх зусиль, щоб робота з нашими програмами приносила прибуток та задоволення.

Демо версія програми МініСофт Комерція