Перейти до основного вмісту

Офіційний випуск оновленої версії сімейства програм «МініСофт Комерція 7.8.0»

4 серпня 2020 року офіційно випущена обновлена версія (реліз 7.8.0) програмних продуктів сімейства «МініСофт Комерція».

У програму внесено зміни у взаємодії з РРО та оптимізовані деякі форми програми для їх більш зручного сприйняття користувачами.

Відповідно до Наказу №13 від 21.01.2016 Міністерства фінансів України «Про затвердження Положення про форму та зміст розрахункових документів, Порядку подання звітності, пов’язаної із використанням книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок), форми № ЗВР-1 Звіту про використання книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок)» (із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства фінансів №288 від 19.02.2018р.) у програмі «МініСофт Комерція» реалізовано друк у чеку кодів УКТ ЗЕД товарів, які мають обовязково бути наявними з 1 серпня 2020 року для підакцизних товарів.

В програмі «МініСофт Комерція» код УКТ ЗЕД є реквізитом категорії товарів (вноситься на формі категорії товарів) та є дійсним для всіх товарів, що відносяться до даної категорії. Код УКТ ЗЕД в програмі діє лише в межах означеної категорії та не переноситься на вкладені підкатегорії – для кожної підкатегорії потрібно вносити свій код.

У чеку РРО код УКТ ЗЕД друкується в перших 10 позиціях перед назвою товару. Для поділу полів коду і назви використовується знак "#".

У чеку фіскального реєстратора код УКТ ЗЕД друкується з бази програми при проведенні продажі.

Для касових апаратів код уже має бути добавлений до найменування товару. При програмуванні ЕККА програма «МініСофт ЕККА» додає до назви товару відповідний код.

Також внесені зміни у відображення стовбців лівої таблиці форми «Приход» (закладка Товарооперации).

Користувачам попередніх версій програм можна обновити свої програми до нового релізу. Вартість оновлення більш ранніх версій програм до версії 7.8.0 складає:

- в серпні — вересні 2020 року - 400 грн.

Вартість оновлення з жовтня 2020 року буде оголошено додатково.

Вартість оновлення програми без черги (починаючи з серпня 2020 року) - 500 грн.

З питання оновлення версії програми звертайтесь до персоналу компанії.

Ціни на програму "МініСофт Комерція 7.8.0" залишаються без змін:

  • Однокористувацька версія програми - 2300 грн.
  • Двохкористувацька версія програми - 2700 грн.
  • Мережева версія програми - 4500 грн.

Для покупки програм звертайтесь до персоналу компанії.

Демо версія програми МініСофт Комерція