Перейти до основного вмісту

Офіційний випуск оновленої версії сімейства програм «МініСофт Комерція 7.7.8»

24 лютого 2020 року офіційно випущена обновлена версія (реліз 7.7.8) програмних продуктів сімейства «МініСофт Комерція».

У програму внесено зміни у взаємодії з РРО та у звіті «Стоимость товаров».

Відповідно до Наказу №13 від 21.01.2016 Міністерства фінансів України «Про затвердження Положення про форму та зміст розрахункових документів, Порядку подання звітності, пов’язаної із використанням книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок), форми № ЗВР-1 Звіту про використання книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок)» (із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства фінансів №288 від 19.02.2018р.) у програмі «МініСофт Комерція» реалізовано друк у чеку кодів УКТ ЗЕД товарів.

Водночас, Законом України від 17 березня 2020 року № 533-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» внесено зміни до Закону України від 20 вересня 2019 року № 128-IX та до п. 11 ст. 3 Закону № 265. Змінами передбачено, що з 1 серпня 2020 року суб’єкти господарювання зобов’язані проводити розрахункові операції через РРО та/або через програмні РРО з використанням режиму попереднього програмування найменування товарів (послуг), із зазначенням коду товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД для підакцизних товарів, а також цін товарів (послуг) та обліку їх кількості.

В програмі «МініСофт Комерція» код УКТ ЗЕД є реквізитом категорії товарів (вноситься на формі створення категорії товарів) та є дійсним для всіх товарів, що відносяться до даної категорії. Код УКТ ЗЕД в програмі діє лише в межах означеної категорії та не переноситься на вкладені підкатегорії – для кожної підкатегорії потрібно вносити свій код.

У чеку РРО код УКТ ЗЕД друкується в перших 10 позиціях перед назвою товару. Для поділу полів коду і назви використовується знак "#".

У чеку фіскального реєстратора код УКТ ЗЕД друкується з бази програми при проведенні продажі.

Для касових апаратів код уже має бути добавлений до найменування товару. При програмуванні ЕККА програма «МініСофт ЕККА» додає до назви товару відповідний код.

У звіті «Стоимость товаров» змінено алгоритм визначення ціни товарів на вказану дату – врахована ціна прихода по даті документа.

Користувачам попередніх версій програм можна обновити свої програми до нового релізу. Вартість оновлення більш ранніх версій програм до версії 7.7.8 складає:

- в лютому 2020 року - 200 грн.

- в березні - червні 2020 року - 300 грн.

- в липні - серпні 2020 року - 400 грн.

Вартість оновлення з вересня 2020 року буде оголошено додатково.

Вартість оновлення програми без черги (починаючи з березня 2020 року) - 500 грн.

З питання оновлення версії програми звертайтесь до персоналу компанії.

Ціни на програму "МініСофт Комерція 7.7.8" залишаються без змін:

  • Однокористувацька версія програми - 2300 грн.
  • Двохкористувацька версія програми - 2700 грн.
  • Мережева версія програми - 4500 грн.

Для покупки програм звертайтесь до персоналу компанії.

Демо версія програми МініСофт Комерція