Перейти до основного вмісту

Офіційний випуск оновленої версії сімейства програм «МініСофт Комерція 7.7.5»

20 лютого 2019 року офіційно випущена обновлена версія (реліз 7.7.5) програмних продуктів сімейства МініСофт Комерція.

У програму внесено ряд змін на формі товара (в картку товара), на формі продаж, а також зміни для взаємодії з новою версією програми МініСофт Ваги.

В картку товара добавлено поле «Срок годности» та кнопку «Полное описание».

В полі «Срок годности» вказується максимальний термін придатності товару в днях. Значення з поля використовується для друку терміну придатності на етикетці, що друкується на вазі з друком етикетки. Такий друк реалізовано в оновленій версії програми «МініСофт Ваги».

Інструмент «Полное описание» дозволяє вносити в характеристики товару текст опису, що перевищує 5000 символів та здійснювати пошук з повного опису на формі продаж. Для добавлення тексту опису на підзакладці «Дополнительные параметры» необхідно натиснути кнопку «Полное описание» і добавити текст у вікно форми. Для пошуку на формі продаж над зоною товарів (ліва таблиця) необхідно вибрати з контекстного меню команду «Поиск товара по полному описанию», ввести пошуковий текст та запустити потоковий пошук. Вибір товару здійснюється подвійним клацанням лівою клавішею миші на відповідному рядку у таблиці знайдених товарів.

Також у контекстне меню зони товарів (ліва таблиця) форми продаж добавлена команда «Установить признак «Товар весовой», який дозволяє установити ознаку нефасованого (вагового) товару прямо з вікна продаж.

Для зручності використання розрахунку з депозитного рахунку при продажі добавлена функціональна клавіша «Продажи: сделать сумму с депозита равной текущей сумме чека». При виборі на формі продаж клієнта з депозитним рахунком ця клавіша дозволяє внести суму чека (з урахуванням знижки) в поле «Депозитный счет: Использовать для оплаты чека».

Для покращення відображення та друку штрих-коду добавлено використання ще одного шрифта - EanP36Tt. Вказання на його використання задається рядком BarcodeFont=EanP36Tt в файлі param.ini.

Добавлено керування друком у рахунку-фактурі та видатковій накладній назви об’єкта та виконавця чека (в файлі param.ini блок [documents]). По замовчуванню друк відключено. Для друку параметри IsPrintRashodnakl_ispoln та IsPrintRashodnakl_obj необхідно установити рівними 1.

Користувачам попередніх версій програм можна оновити свої програми до нового реліза. Вартість оновлення більш ранніх версій програм до версії 7.7.5 складає 200 грн.

З питання оновлення версії програми звертайтесь до персоналу компанії.

Ціни на програму "МініСофт Комерція 7.7.5" залишаються без змін:

  • Однокористувацька версія програми - 2300 грн.
  • Двохкористувацька версія програми - 2700 грн.
  • Мережева версія програми - 4500 грн.

Для покупки програм звертайтесь до персоналу компанії.

Демо версія програми МініСофт Комерція