Перейти до основного вмісту

Офіційний випуск оновленої версії сімейства програм «МініСофт Комерція 7.7.1»

27 липня 2018 року офіційно випущена обновлена версія (реліз 7.7.1) програмного продукту сімейства "МініСофт Комерція".

У програму внесені зміни функціонала для реалізації правил, визначених постановою НБУ від 15 березня 2018 № 25 "Про оптимізацію обігу монет дрібних номіналів", що вступила в дію з 1 липня 2018 року.

При установці відповідної ознаки (Параметры – Настройка – закладка «Общие») програма дозволить округлення загальної суми в чеку при розрахунку готівкою по таких математичних правилах:

  • сума, що закінчується від 1 до 4 копійок, округляється в сторону зменшення до найближчої суми, що закінчується на 0 копійок;
  • сума, що закінчується від 5 до 9 копійок, округляється в сторону збільшення до найближчої суми, що закінчується на 0 копійок.

Округлення не застосовується для безготівкових розрахунків

При використанні на об'єкті РРО у фіскальних чеках указується загальна сума до округлення і після.

У програму доданий механізм перевірки суми чека на перевищення максимальної заданої суми для оплати за готівку (для України по постанові НБУ - 50 000 грн.) Максимальна сума вказується в параметрах (Параметры - Настройка - закладка Общие - "Макс. сумма в чеке за нал. расчет").

У програму додані нові права користувача - "Список касс на продажах". При наявності даного права користувач може змінювати касу з поточної на довільну або на режим "все кассы" (закладка Продажи - Касса). Таким чином, у списку чеків або замовлень будуть відображатися документи як по зазначеній касі, так і по всіх касах.

Крім цього, у програмі змінено алгоритм запису інформації в таблиці бази даних при продажі, що дозволяє збільшити швидкодію програми, що особливо актуально для баз з великим числом чеків і замовлень.

Користувачам попередніх версій програм можна обновити свої програми до нового релиза. Вартість відновлення більш ранніх версій програм до версії 7.7.1 складає 200 грн.

З питання оновлення версії програми звертайтесь до персоналу компанії.

Наголошуємо, що з 6 серпня 2018 року змінюються ціни на програму "МініСофт Комерція 7.7.1". Компанія "МініСофт" не змінювала ціни на програми з березня 2017 року, хоча витрати за цей час тільки росли.

Нові ціни на програму

  • Однокористувацька версія програми - 2300 грн.
  • Двохкористувацька версія програми - 2700 грн.
  • Мережева версія програми - 4500 грн.

До 6 серпня 2018 року програму "МініСофт Комерція 7.7.1" можна купити за старою ціною. Для покупки програм звертайтесь до персоналу компанії.

Демо версія програми МініСофт Комерція