Перейти до основного вмісту

Офіційний випуск оновленої версії програми «МініСофт Урожай 3.0.0»

2 серпня 2022 року офіційно випущена оновлена версія програми "МініСофт Урожай" (реліз 3.0.0).

В програму внесено ряд змін, що розширюють її функціональні можливості та дозволяють вести облік зібраної продукції і в полі, і на складі.

В нову версію програми добавлено закладку «Склад», на якій є можливість здійснювати отримання продукції на склад (холодильник) (підзакладка «Поступление») та відвантаження продукції контрагентам (покупцям чи перевізникам) (підзакладка «Отгрузка»).

При отриманні продукції на склад є можливість формувати та обліковувати палети (контейнери), які можуть містити довільну кількість тари з зібраною продукцією. При створенні у програмі палети вказується продукція, об’єкт, тип тари. Заповнену палету можна зважити, вказати кількість тари, вагу самої палети (наприклад, дерев’яного чи пластмасового піддону), яка може бути однаковою для даного виду палети або різною для кожної палети. Також можна вказати місце зберігання палети та дані працівника, який здійснив отримання продукції на склад. Для збереженої в базу палети можна роздрукувати бірку (формату А4), яка міститиме відомості про конкретну палету.

При відвантаженні продукції зі складу в спеціальній формі вказуються дані палети (штрих-код або номер), з якої здійснюється відпуск продукції, вказується вага брутто продукції з тарою, кількість тари, вага палети (якщо відвантаження здійснюється разом із палетою), а також ціна за одиницю продукції. В одному документі може бути багато видів продукції, як і багато палет, з яких вона відвантажується.

При відвантаженні вказуються назва контрагента (покупця) та перевізника, можуть вказуватись дані транспортних засобів для заповнення бланку товаро-транспортної накладної (ТТН), а також дані працівника, що здійснює відвантаження.

При збереженні документу він отримує статус «отгружено» і заборону його редагування. Якщо виникає потреба редагування такого документу, то спочатку треба змінити статус на «формируется», зберегти документ із новим статусом, а потім уже редагувати.

Для документа відвантаження можна роздрукувати накладну та ТТН (ТТН заповнюється в спеціальному шаблоні – файлі MS Excel – і друк здійснюється через програму MS Excel).

Рух продукції можна побачити в спеціальному звіті по складу.

Доступ користувачів до закладки «Склад» прописується у правах ролі користувачів.

В новій версії добавлено можливість автоматично зберігати прийомку продукції на полі при використанні режиму прийомки по кількості тари. Запис у базу здійснюється після зчитування штрих-коду з етикетки з тари. Час відображення форми прийомки на екрані можна задавати вручну.

Внесені зміни і у нарахування заробітної плати працівникам (закладка «Расчет»). Для зручності добавлено можливість відображувати список лише тих працівників, у яких є борг по виплаті ЗП (фільтр «Скрывать работников без долга по ЗП»).

Також добавлено друковану форму для документів по виплаті заробітної плати працівникам.

Ціна на нову версію програми залишається доступною як для великого господарства, так і для малого фермера.

Програма може продаватись в 3 варіантах: «МініСофт Урожай: Поле та Склад», «МініСофт Урожай: Поле», «МініСофт Урожай: Склад». Відповідно відрізняються ціни на різні варіанти програми.

Версія Для України Для інших країн
Локальна версія «МініСофт Урожай: Поле та Склад» - програма для одного апаратно-програмного комплексу, без синхронізації даних з сервером 8000 грн. $350
Локальна версія «МініСофт Урожай: Поле» - програма для одного апаратно-програмного комплексу, без синхронізації даних з сервером 5000 грн. $250
Локальна версія «МініСофт Урожай: Склад» - програма для одного апаратно-програмного комплексу, без синхронізації даних з сервером 4000 грн. $200
Серверна версія «МініСофт Урожай: Поле та Склад» - програма на два і більше комплексів з синхронізацією даних на сервері – кожне робоче місце 7000 грн. $300
Серверна версія «МініСофт Урожай: Поле» - кожне робоче місце 4500 грн. $200
Серверна версія «МініСофт Урожай: Склад» - кожне робоче місце 3500 грн. $150
Серверна частина «МініСофт Урожай» 3000 грн. $150
Модуль інтеграції серверної частини «МініСофт Урожай» з телеграм ботом. Модуль розширюється із врахуванням побажань замовника, починаючи від стандартних статистичних звітів по збору та персоналу і закінчуючи повідомленнями в телеграмі, якщо, наприклад, зібрали менше запланованого, почали роботу пізніше певного часу і т.п. від 500 грн. від $30

Для покупки програми та апаратної частини АПК «МініСофт Урожай» звертайтесь до працівників компанії «МініСофт».

Оновлення версії програми клієнтам, що раніше купили програму, здійснюють працівники компанії «МініСофт». Звертайтесь для оновлення по контактам фірми.

Впевнені, що нова версія програми «МініСофт Урожай» буде корисна багатьом аграріям, які займаються вирощуванням ягід, фруктів та овочів і допоможе їм вирішити чимало проблем, пов’язаних з обліком та контролем процесу збирання урожаю.

Гарного всім урожаю!

Демо версія програми МініСофт Комерція