Перейти до основного вмісту

Офіційний випуск оновленої версії програми "МініСофт Урожай 2.1.0"

12 липня 2021 року офіційно випущена оновлена версія програми "МініСофт Урожай" (реліз 2.1.0).

В програму внесено ряд технічних змін, що розширює її функціональні можливості та збільшує захист бази даних від пошкоджень.

В програму додано два інструмента автоматичного створення копій бази даних: “Создавать резервную копию базы данных автоматически при закрытии программы» та «Запускать автоматический бекап при неактивности пользователя (минут)».

Задання параметрів програми

Режим “Создавать резервную копию базы данных автоматически при закрытии программы» дозволяє автоматично копіювати базу в указану папку при кожному закритті програми.

Режим «Запускать автоматический бекап при неактивности пользователя (минут)» дозволяє автоматично відслідковувати періоди неактивності – відсутності створення нових документів чи об’єктів довідників упродовж заданого інтервалу часу – та копіювати базу в указану папку при паузах в роботі програми.

В новій версії добавлено контроль програми по штрих-коду, який роздрукований в дату, що відрізняється від поточної. При зчитуванні такого ШК виводиться повідомлення і програма очікує рішення користувача про добавлення у прийомку або про відміну операції. Це дозволяє при потребі використовувати ШК, роздруковані раніше, але не використанні за призначенням (наприклад, погодні умови завадили збирати урожай в день друку етикеток).

В новій версії добавлено можливість додруковувати етикетки конкретному працівнику або групі працівників. Це актуально якщо є люди, що збирають більше продукції, аніж середньостатистичний працівник, і їм необхідно упродовж дня додруковувати певну кількість додаткових етикеток для маркування тари. Команда з контекстного меню на закладці "Распределение" дозволить легко здійснити друк етикеток та змінить кількість виданої працівнику тари.

В новій версії добавлено інструменти формування та збереження звітів програми у файли таких типів: «Microsoft Excel (XLSX), «Microsoft Excel без заголовков (XLSX)», «Microsoft Excel 97-2003 (XLS)», «Microsoft Excel 97-2003 без заголовков (XLS)», «Portable Document Format (PDF)», «Microsoft Word (DOCX)», «Текст с разделителями (CSV)», «Текст с разделителями без заголовков (CSV)». При натискуванні на кнопку «Экспорт» відкривається вікно збереження файлу, де і можна вибрати тип файлу для збереження звіту.

Внесені зміни і у серверну версію АПК «МініСофт Урожай», що робить її більш інформативною для користувачів. Так, добавлено підтягування нових значень з довідників продукції та об’єктів програми, якщо вони фігурують у документах прийомки.

Ціна на нову версію програми залишається доступною як для великого господарства, так і для малого фермера.

Локальна версія АПК - програма для одного апаратно-програмного комплексу, без синхронізації даних з сервером (виключно для території України) 5000 грн. ($195)
Серверна версія АПК - програма на два і більше комплексів з синхронізацією даних на сервері – кожне робоче місце (виключно для території України) 4500 грн. ($175)
Серверна частина «МініСофт Урожай» (виключно для території України) 2000 грн. ($80)
Локальна версія АПК (для інших країн) $350
Серверна версія АПК - кожне робоче місце (для інших країн) $300
Серверна частина «МініСофт Урожай» (для інших країн) $150

Для покупки програми та апаратної частини АПК «МініСофт Урожай» звертайтесь до працівників компанії «МініСофт».

Оновлення версії програми клієнтам, що раніше купили програму, здійснюють працівники компанії «МініСофт». Звертайтесь для оновлення по контактам фірми.

Впевнені, що нова версія програми «МініСофт Урожай» буде корисна багатьом аграріям, які займаються вирощуванням ягід, фруктів та овочів і допоможе їм вирішити чимало проблем, пов’язаних з обліком та контролем процесу збирання урожаю.

Гарного всім урожаю!

Демо версія програми МініСофт Комерція