Перейти до основного вмісту

Офіційний випуск оновленої версії програми "МініСофт Урожай 2.0"

27 квітня 2020 року офіційно випущена обновлена версія програми "МініСофт Урожай" (реліз 2.0).

В програму внесено ряд змін, що істотно розширює її функціональні можливості.

В нову версію добавлено інструмент генерації унікального штрих-кода для маркування тари, в складі якого є спеціальний номер, який не повторюється в інших аналогічних ШК.

Таким чином, при виборі способу генерації ШК з унікальним номером тари, можна досягти повної відслідковуваності продукції від поля до місця переробки або продажу. Це особливо актуально тим аграріям, які здійснюють поставки продукції у великий рітейл або закордон, де вимагається дотримування ряду стандартів (наприклад, стандарту Global G.A.P).

Це також слугує додатковим захистом від помилок або зловживань персоналу, адже тару з продукцією, помучену таким унікальним ШК, не можливо зважити і прийняти двічі – програма видасть відповідне повідомлення і заблокує прийом.

В програмі реалізовано механізм для обліку наступного етапу збирання урожаю – відправки зібраної продукції споживачу (покупцю). Для такого обліку в програмі добавлено довідник Покупатели, куди можна вносити дані про отримувача зібраного урожаю, а також добавлено документи Партии, в які формується продукція на прийомці.

При створенні партії вказується отримувач продукції, а також ваговий та кількісний склад партії. Програма відслідковує наповненість партії і досягнення граничних значень по вазі продукції та/або кількості тари з продукцією. Партія може мати один із трьох статусів, що визначають стан роботи по партії: формується (можливе добавлення або видалення продукції з партії), на збереженні (партія може бути заповнена, але ще знаходиться на місці тимчасового збереження) та відправлена (партія закрита та відправлена отримувачу – покупцю).

Змінено звіти по продукції та об’єктам, які тепер можуть показувати інформацію з урахуванням стану партій продукції: вся зібрана продукція, відправлена продукція, продукція, що зберігається (зібрана і не відправлена).

Внесені зміни і у серверну версію АПК «МініСофт Урожай». Добавлено таблицю для обліку партій продукції. Розширено звіти, що формуються на сервері комплексу, та добавлено їх графічне відображення (гістограмами або графіками).

Ціна на програму "МініСофт Урожай"

Ціна на нову версію програми залишається доступною як для великого господарства, так і для малого фермера.

Локальна версія АПК - програма для одного апаратно-програмного комплексу, без синхронізації даних з сервером (виключно для території України) 5000 грн. ($195)
Серверна версія АПК - програма на два і більше комплексів з синхронізацією даних на сервері – кожне робоче місце (виключно для території України) 4500 грн. ($175)
Серверна частина «МініСофт Урожай» (виключно для території України) 2000 грн. ($80)
Локальна версія АПК (для інших країн) $350
Серверна версія АПК - кожне робоче місце (для інших країн) $300
Серверна частина «МініСофт Урожай» (для інших країн) $150

Для покупки програми та апаратної частини АПК «МініСофт Урожай» звертайтесь до працівників компанії «МініСофт».

Оновлення версії програми клієнтам, що раніше купили програму, здійснюють працівники компанії «МініСофт». Звертайтесь для оновлення по контактам фірми.

Впевнені, що нова версія програми «МініСофт Урожай» буде корисна багатьом аграріям, які займаються вирощуванням ягід, фруктів та овочів і допоможе їм вирішити чимало проблем, пов’язаних з обліком та контролем процесу збирання урожаю.

Гарного всіх урожаю в цьому році!

Приклади звітів, що формуються у веб-інтерфейсі на сервері АПК "МініСофт Урожай"

Screenshot_2020-04-26 Salary report Harvest.png

Screenshot_2020-04-26 Salary report Harvest_0.png

Screenshot_2020-04-26 Salary report Harvest(1).png

Screenshot_2020-04-26 Salary report Harvest(2).png

Демо версія програми МініСофт Комерція