У ці дні ще два аграрних господарства розпочали використовувати польові апаратно-програмні комплекси (АПК) «МініСофт Урожай».
Аграрії з села Біликівці (Вінницька область) вирощують кілька видів ягід, а саме зараз збирають урожай суниці садової. Для обліку та контролю процесу збирання урожаю використовується технологія з маркуванням тари штрих-кодами з унікальним номером. Це дозволяє забезпечити повну відслідковуваність кожного ящика, а також унеможливлює будь-які махінації чи помилки, наприклад, повторне зважування та запис працівнику зібраної продукції.
До складу АПК «МініСофт Урожай» входить ноутбук, сканер ШК, принтер етикеток HPRT LPQ58 та ваги платформені ВН-150 ("Промприлад", Віниця).
Кожен ящик маркується етикеткою з унікальним ШК, що містить всю інформацію про продукцію, об’єкт, тип тари, маркер працівника у базі програми та унікальний номер ящика. Спеціальний транспорт збирає наповнені ящики і відвозить до пункту прийому, де і відбувається зважування та внесення даних у базу програми. За допомогою звітів програми можна легко отримувати інформацію про обсяги зібраного урожаю та нарахованої зарплати працівникам.
У господарстві «Ромен фрут» в с. Хмелів (Сумська область) також почали використовувати АПК «МініСофт Урожай». В господарстві вирощують ягоди суниці, малини, смородини, ожини, а також саджанці цих рослин.
Технологія збирання суниці садової в господарстві передбачає фіксовану вагу зібраного в певному типі тари, наприклад, 5 кг ягоди в ящику. За відповідністю ваги слідкують самі працівники. Ящики із продукцією маркуються етикетками з унікальними ШК і доставляються на пункт прийома, де вносяться у базу програми.
Завдяки фіксованій вазі, обладнання АПК складається з ПК, сканера ШК та принтера етикеток. Номінальна вага продукції для кожного типу тари записується в поле «Грузоподьемность» (таблиця «Тара») програми. При зчитуванні сканером ШК з ящика програма сама підставляє відповідні значення у поля вага брутто і нетто. А зарплата працівникам нараховується по кількості прийнятої тари з продукцією (в програмі є рижими організації прийомки та нарахування ЗП по кількості тари з фіксованою вагою).
Пан Дмитро, який впровадив АПК «МініСофт Урожай», жаліє, що у попередні роки в господарстві не застосовувалась ця програма, оскільки вона дозволяє легко та просто організувати процес збирання урожаю, його контроль та облік.
Бажаємо нашим новим клієнтам гарного сезону та щедрого урожаю!
А також зауважимо, що, при наявності обладнання, установка, налаштування та впровадження АПК «МініСофт Урожай» займає 1 годину і вже в той самий день можна працювати в полі із програмою.
Тому навіть тим господарствам, що вже розпочали збирання урожаю, зовсім не пізно купити «МініСофт Урожай» і почати його використовувати прямо як кажуть «з коліс».
Звертайтесь в компанію «МініСофт» і ми розкажемо про особливості застосування програми згідно із вашими технологіями збирання, а також допоможемо швидко та просто почати використання АПК «МініСофт Урожай».