Перейти до основного вмісту

На полях ТОВ "Арті" (ТМ «АРТИКА») застосовується АПК "МініСофт Урожай"

Наприкінці липня 2019 року ще одне аграрне господарство почало застосовувати АПК “МініСофт Урожай” в процесі збирання ягід.

ТОВ «АРТІ» (Харківська область) є провідним українським підприємством, яке займається і вирощуванням сільськогосподарських культур, і виробництвом замороженої продукції. З 2000 року ТОВ «АРТІ» реалізує заморожену продукцію під ТМ «АРТИКА».

Комплекс на базі програми “МініСофт Урожай” застосовується при збиранні ягід малини та ожини. На даний момент господарство має один стаціонарний пункт прийому зібраної продукції, тому застосовує технологію маркування кожного ящика етикеткою зі штрих-кодом.

На пункті прийому використовується ноутбук із програмою, принтер етикеток, безпровідний сканер ШК та товарні ваги CERTUS Trade СТРд-6/15-2/5 (Україна, Харків), що працюють по протоколу CAS.

В планах господарства розвиток системи автоматизації: застосування сервера для накопичення даних з АПК “МініСофт Урожай”, збільшення кількості комплексів для роботи на полях.

Для знайомства з можливостями програми та особливостями її використання читайте опис і статтю на сайті компанії та звертайтесь до співробітників фірми “МініСофт”.

Демо версія програми МініСофт Комерція