Перейти до основного вмісту

MiniSoft Harvest – START!

24 серпня 2022 року, в день, коли Україна святкує і знову вкотре доводить всьому світу, що ми держава світового рівня, компанія «МініСофт» дає старт новому процесу: ми виходимо з апаратно-програмним комплексом «МініСофт Урожай» на світовий ринок.

Нова версія програми «МініСофт Урожай» окрім суттєвого розширення функціональних можливостей, отримує одразу нові 3 мови інтерфейсу: українську, англійську та італійську.

Ми впевненні, що нова програма буде корисна як аграріям з України (а вже близько трьох десятків господарств з різних областей нашої країни працюють з АПК «МініСофт Урожай»), так і їх колегам з усього світу. Адже програму можна використовувати для автоматизації процесу обліку збирання та зберігання урожаю, для нарахування та виплати заробітної плати працівникам, що задіяні в процесі збирання, а також для логістики, менеджменту та бухгалтерського обліку.

Перелік культур – ягід, фруктів та овочів – при збиранні яких можна задіяти «МініСофт Урожай», складає сотні назв. Від ягід до горіхів, від плодів фруктових садів до баштанних культур, від зелені теплиць до зерен кави – всюди, де здійснюється ручне збирання у тару, варто застосовувати програму обліку, до якої і відноситься наша програма.

А якщо однією з головних вимог до процесу збирання є відслідковуваність – тобто однозначна інформація про те, хто, коли і де саме зібрав кожен ящик, пінетку, контейнер з продукцією, то без систем обліку взагалі не обійтись.

Доступність програми та обладнання навіть для малих фермерів і швидка окупність (доведено практикою!) робить її цікавою для впровадження і обіцяє як певний ріст виробничості, так і збільшення якості самого урожаю. А для аграрії України пропонуємо зовсім пільгові ціни – 8 000 грн за програму, яка купується один раз і буде слугувати багато сезонів.

Познайомитись із можливостями програми можна, завантаживши демо-версію «МініСофт Урожай». А звернувшись до фахівців компанії «МініСофт», можна отримати повну інформацію і про впровадження АПК «МініСофт Урожай», і про можливі технології організації процесу збирання та обліку вирощеного.

Зі святом, рідна Україна! Перемог і розквіту!

Всім аграріям – гарного урожаю!

Демо версія програми МініСофт Комерція