Перейти до основного вмісту

Компанія «МініСофт» взяла участь у Міжнародній агропромисловій виставці-форумі «ProStorExpo»

17-18 квітня 2019 року компанія «МініСофт» взяла участь у Міжнародній агропромисловій виставці-форумі з переробки та зберігання сільськогосподарської продукції «ProStorExpo», що відбулася в Торгово-промисловій палаті України. Виставка стала місцем діалогу між виробниками обладнання та техніки, посівних матеріалів та засобів захисту рослин; спеціалістами галузі, представниками влади.

Тематичні розділи виставки були досить широкими, від сучасних технологій вирощування, збору та зберігання с/г продукції до  агроекономіки та інформаційних технологій.

МініСофт «ProStorExpo»

У рамках виставки відбувався Міжнародній агропромисловий форум, на якому розглядались різні питання, від змін в українському регуляторному просторі щодо виробництва, обігу та маркування сільськогосподарської та харчової продукції до маркетингу агросфери.

Компанія  «МініСофт» вперше представила апаратно-програмний комплекс «МініСофт Урожай». Інформаційний стенд дозволяв зацікавленим учасникам виставки побачити комплекс в роботі та дізнатись про особливості та можливості його застосування у організації процесу збирання урожаю ягід, фруктів та овочів.

Спілкування з аграріями та журналістами спеціалізованих видань показало зацікавленість у АПК та бачення перспектив застосування комплексу у сільському господарстві.

Демо версія програми МініСофт Комерція