Перейти до основного вмісту

Компанія «МініСофт” представила АПК “МініСофт Урожай” на 10 міжнародній конференції «Ягоди України-2019: заморозка та свіжий ринок»

21 травня 2019 р. компанія «МініСофт» взяла участь у роботі 10 міжнародної конференції «Ягоди України-2019: заморозка та свіжий ринок», що проходила у м. Київ.

Аудиторія конференції – виробники ягід, переробні підприємства, представники гуртових компаній та роздрібних мереж, постачальники саджанців, агрохімії, техніки та рішень для доробки, охолодження, пакування та переробки ягідних культур. Усього у конференції 2019 року прийняли участь близько 300 делегатів із 18 країн.

МініСофт конференція

Компанія «МініСофт» представила учасникам конференції технологію автоматизації збирання урожаю ягід та апаратно-програмний комплекс «МініСофт Урожай», що є базою автоматизації. Можливість автоматизувати збирання урожаю та отримувати додаткові доходи зацікавила аграріїв, причому не лише з України. Інтерес до впровадження таких програм виявляли делегати з Грузії, Таджикистану, Узбекистану.

В рамках роботи конференції відбулася плідна дискусія щодо стратегії автоматизації між директором ТОВ “МініСофт” Василем Вашковським та директором зі стратегії та розвитку ТОВ «Нікдарія» (ТМ Iberry) Євгеном Харлан і директором ТОВ «Українська ягода» Тарасом Баштанником. Аграрії висловили свої побажання щодо розвитку серверної частини комплексу, а також означили потребу у автоматизації логістичних процесів виробництва та переробки сільгосппродукції.

Спілкування з зацікавленими виробниками стало основою для подальших домовленостей про впровадження АПК “МініСофт Урожай”. Уже найближчим часом ряд господарств готується до використання АПК на своїх полях. Для знайомства з АПК та впровадження комплексу у господарстві звертайтесь до співробітників компанії.

 

Демо версія програми МініСофт Комерція