Перейти до основного вмісту

Компанії «МініСофт» - 9 років!

9 березня 2019 року виповнюється 9 років з моменту офіційної реєстрації компанії "МініСофт".

Оглядаючись на минулий період, можна підвести короткі підсумки нашої діяльності.

Самий головний підсумок: компанія "МініСофт" активно працює і розвивається, зайнявши своє місце на ринку програм автоматизації бізнесу.

За минулий рік ще кілька сотень магазинів, мінімаркетів, бутиків, кафе, піццерій, автомийок і аптек щодня стали використовувати програму "МініСофт Комерція", підвищуючи ефективність і зручність своєї роботи. Ми щасливі, що навіть у цей складний час програми компанії користуються попитом. Як нові, так і "старі" клієнти автоматизують свій бізнес нашими програмами, цілком сумісними з усіма видами електронного торговельного устаткування, включаючи фіскальну техніку.

Ми дуже раді високій активності нашої партнерської мережі, у якій ефективно працюють як ранні партнери, так і нові. На сьогодні більше семидесяти фірм і підприємців продають і впроваджують програмні продукти "МініСофт". Ми дякуємо нашим партнерам, колегам і бажаємо їм успіхів і добробуту.

Як і раніш, ми, і з тривогою, і з надією дивимося в майбутнє і сподіваємося, що і через рік ми зможемо підводити підсумки нашої діяльності і спільно радуватися новим досягненням!

Миру усім Вам, наші шановні клієнти і партнери, спокою і процвітання!

Демо версія програми МініСофт Комерція