Перейти до основного вмісту

Компанії «МініСофт» - 14 років!

9 березня 2024 року виповнюється 14 років з моменту офіційної реєстрації компанії «МініСофт».

Пройшов ще один рік, другий рік війни. Ми безмежно вдячні всім українцям та нашим закордонним друзям, які боронять нашу країну, дозволяють їй жити і ставати все кращою. Віримо на нашу перемогу і бажаємо всім справедливого миру, життя і добробуту!

За цей рік ще кілька сотень магазинів, мінімаркетів, бутиків, кафе, піццерій, салонів і аптек стали використовувати в своїй діяльності програму «МініСофт Комерція», підвищуючи ефективність і зручність своєї роботи.

За цей рік випущено кілька релізів програми, в яких ми вносили зміни по взаємодії програми з банківськими терміналами та деякі вдосконалення функціоналу. В нових релізах будемо продовжувати роботу по розвитку можливостей програми.

За минулий рік компанія продовжила роботу і по автоматизації в аграрній сфері засобами апаратно-програмного комплексу «МініСофт Урожай». Близько двох десятків нових господарств автоматизували свою діяльність, застосовуючи АПК «МініСофт Урожай». Комплекс вибирають з кількох причин і далеко не остання з них – можливість відповідати вимогам міжнародних стандартів (наприклад, Global G.A.P), насамперед – по прослідковуванності збирання урожаю та якісного обліку зібраної продукції. В планах є подальший розвиток функціоналу АПК «МініСофт Урожай».

В минулому році компанія брала участь в розробці та запуску двох міжнародних освітніх стартапів. Плануємо і в майбутньому році продовжувати роботу по нових цікавих і потрібних проектах.

Ми раді, що наші партнери і далі продавали і впроваджували програмні продукти «МініСофт». Навіть в містах наближених до зони бойових дій працюють партнери і ми захоплені їх мужністю. Ми щиро дякуємо за роботу нашим партнерам, колегам і бажаємо їм мирного життя, здоров’я, успіхів і добробуту!

Ми з надією дивимося в майбутнє і сподіваємося, що і через рік ми зможемо підводити підсумки нашої діяльності і спільно радуватися новим досягненням!

Перемоги та миру усім Вам, наші шановні клієнти і партнери, спокою і процвітання!

Демо версія програми МініСофт Комерція