Перейти до основного вмісту

Компанії «МініСофт» - 13 років!

9 березня 2023 року виповнюється 13 років з моменту офіційної реєстрації компанії «МініСофт».

Пройшов рік, рік війни. Ми безмежно вдячні всім українцям та нашим закордонним друзям, які боронять нашу країну, дозволяють їй жити і ставати все кращою. Віримо на нашу перемогу і бажаємо всім справедливого миру, життя і добробуту!

В цей важкий рік компанія «МініСофт» працює і розвивається, розділяючи тяготи нашого народу.

За цей рік ще кілька сотень магазинів, мінімаркетів, бутиків, кафе, піццерій, салонів і аптек стали використовувати в своїй діяльності програму «МініСофт Комерція», підвищуючи ефективність і зручність своєї роботи.

За цей рік випущено нову версію програми «МініСофт Комерція» - уже дев’яту. В нових релізах (було 5 релізів) ми вносили зміни по двох напрямках: зробили україномовний інтерфейс програми та реалізували взаємодію програми з банківськими терміналами. В нових релізах будемо продовжувати роботу по підключенню терміналів.

За минулий рік компанія продовжила роботу і по автоматизації в аграрній сфері засобами апаратно-програмного комплексу «МініСофт Урожай». Програму «МініСофт Урожай» (реліз 4.0) суттєво змінено, добавлено складський облік зібраної продукції, розширені інші функціональні можливості програми та серверу. Програма отримала кілька мов інтерфейсу (українську, англійську, італійську, російську). Також запущено проект «MiniSoft Harvest» - програму та сайт для закордонних аграріїв.

В грудні 2022 року компанія запустила новий стартап – сервіс Testudy. Сервіс для людей, які вчаться, причому не важливо де і як, тобто і учні, і студенти, і слухачі різноманітних курсів, і люди, що займаються самоосвітою – всім їм буде корисний сервіс. Testudy дозволяє перевірити засвоєння матеріалу шляхом тестування. Тест може бути створений спеціальними алгоритмами та штучним інтелектом на основі введеного користувачем тексту або по заданій темі. Сервіс підтримує більше 50 мов світу, зокрема – і нас це дуже радує – і українську мову. Тисячі людей уже зареєструвались та спробували можливості Testudy і віримо, що користувачів буде з часом суттєво більше.

Ми раді, що в рік війни наші партнери і далі продавали і впроваджували програмні продукти «МініСофт». Навіть в містах наближених до зони бойових дій працюють партнери і ми захоплені їх мужністю. Ми щиро дякуємо за роботу нашим партнерам, колегам і бажаємо їм мирного життя, здоров’я, успіхів і добробуту!

Ми з надією дивимося в майбутнє і сподіваємося, що і через рік ми зможемо підводити підсумки нашої діяльності і спільно радуватися новим досягненням!

Перемоги та миру усім Вам, наші шановні клієнти і партнери, спокою і процвітання!

Демо версія програми МініСофт Комерція