Перейти до основного вмісту

Компанії "МініСофт" - 11 років!

9 березня 2021 року виповнюється 11 років з моменту офіційної реєстрації компанії "МініСофт".

Як і в попередні роки компанія "МініСофт" активно працює і розвивається, зайнявши своє місце на ринку програм автоматизації бізнесу.

За цей рік ще кілька сотень магазинів, мінімаркетів, бутиків, кафе, піццерій, автомийок, салонів і аптек стали використовувати в своїй діяльності програму "МініСофт Комерція", підвищуючи ефективність і зручність своєї роботи.

За цей рік випущено нову версію програми  «МініСофт Комерція» - уже восьму. В нових релізах суттєво розширено можливості взаємодії програм із фіскальною технікою, зокрема реалізовано можливість використання кількох фіскалок на одному об’єкті, а також добавлено у програму взаємодію з програмним РРО.  Це дозволяє розширити можливості використання програм, особливо у випадках, коли на об’єкті працюють спільно кілька підприємців з оборотами, що перевищують мільйон гривен.

За минулий рік компанія продовжила роботу і по автоматизації в аграрній сфері засобами апаратно-програмного комплексу “МініСофт Урожай”. За два сезони десятки господарств та фермерів оцінили зручності та переваги збирання урожаю з АПК “МініСофт Урожай” (реліз 2.0), в якій суттєво розширені функціональні можливості програми та серверу. Ми і далі плануємо розвивати цей напрямок і всім аграріям бажаємо багатого урожаю!

Ми раді з того, що зростає і розвивається наша партнерська мережа. За період роботи фірми більше 150 фірм і підприємців — в Україні і за її межами — продавали і впроваджували програмні продукти "МініСофт". Ряд наших партнерів вийшов на новий рівень маркетингового плану і тепер буде мати ще більшу вигоду від продаж  програмних продуктів компанії «МініСофт». Ми щиро дякуємо за роботу нашим партнерам, колегам і бажаємо їм успіхів і добробуту!

Ми з надією дивимося в майбутнє і сподіваємося, що і через рік ми зможемо підводити підсумки нашої діяльності і спільно радуватися новим досягненням!

Миру усім Вам, наші шановні клієнти і партнери, спокою і процвітання!

Демо версія програми МініСофт Комерція