Перейти до основного вмісту

Безпровідні ваги – від мрії до реальності!

Класичним варіантом передачі даних від електронних ваг є  кабельне з’єднання між вагами та, наприклад, комп’ютером по COM-порту. В останні роки це викликає ряд незручностей, адже не лише ноутбуки, а й деякі сучасні ПК не мають такого роз’ємну. Для підключення, скажімо, торговельних ваг до ПК доводиться використовувати перехідник COM–USB, що не лише не зручно (кабель від ваг та перехідник не мають фіксуючого з’єднання, тому можлива втрата контакту при механічному впливі), а й змушує нести додаткові витрати грошей та часу, щоб знайти та купити рідкісний сьогодні перехідник.

Технології безпровідної передачі даних уже давно використовуються,  проте досі виробники вагового обладнання не лише в Україні, а й закордонні, не могли запропонувати споживачам електронні ваги з модулем безпровідного зв’язку. Але нарешті ситуація змінилася.

ТОВ «Кіровоградський завод вагодозуючого обладнання» на прохання компанії «МініСофт» оснастив свої ваги модулем передачі даних на ПК через WiFi.  Таким чином, ми можемо говорити, що сьогодні уже є варіанти безпровідних електронних ваг.

Завод пропонує установку модуля як на торгівельні ваги серії ВТНЕ, так і на товарні платформенні ваги серії ВЕСТ (приклад останніх – ваги торгові електронні ВЕСТ-150А15Е).

Для власників об’єктів роздрібної торгівлі та закладів громадського харчування буде корисно використання безпровідних ваг електронних торговельних (скажімо ВТНЕ-15Т2-1 з блоком WiFi по ціні 3350 грн.) у поєднанні з програмою «МініСофт Комерція».

Для аграріїв, що вирощують плодоовочеву продукцію, можна пропонувати безпровідні товарні ваги серії ВЕСТ (наприклад, від ваг електронних ВЕСТ-60А15Е чи ваг товарних ВЕСТ-200А12Е "Body Scale" до більш великих  з цінами від 4300 грн. до  5200 грн.). Такі ваги будуть використовуватись спільно із програмою «МініСофт Урожай» для автоматизації процесу збирання урожаю ягід, фруктів та овочів безпосередньо на полі. Використання безпровідних ваг разом із безпровідним сканером дозволяє облаштовувати пересувні або стаціонарні пункти прийому продукції під керуванням ноутбука – без жодного проводу.

Купити ваги з безпровідною передачею даних від ТОВ «Кіровоградський завод вагодозуючого обладнання» можна у компанії «МініСофт». З питань покупки ваг та підключення їх до програм звертайтесь до співробітників компанії.

Демо версія програми МініСофт Комерція