Перейти до основного вмісту

Як можна використовувати OpenOffice замість Microsoft Office спільно з продуктами компанії МініСофт

Якщо на комп'ютерах магазина, бутіка, мінімаркету не встановлений пакет Mіcrosoft Offіce, встановивши AutomateIT, можна робити всі операції, пов'язані з імпортом-експортом документів у програму компанії "МініСофт", використовуючи відкритий пакет OpenOffice.

З AutomateIT! Ви можете створювати, редагувати і друкувати будь-які звіти з програм серії "МініСофт Комерція" в OpenOffice Calc для Windows.

AutomateIT! - розробка компанії ApriorIT - це open-source рішення, покликане задовольнити потреби, насамперед, малого і середнього бізнесу. Воно автоматизує процес інтеграції програм OpenOffіce із програмним забезпеченням, що здійснює експорт даних з пакета Microsoft Office.

AutomateIT! дозволяє використовувати ряд інструментів програм "МініСофт Комерція" (імпорт і експорт прибуткових накладних, формування етикеток, збереження звітів у форматі Mіcrosoft Excel) користувачам, що використовують на своїх комп'ютерах безкоштовний пакет офісних додатків OpenOffіce.org для Wіndows.

Для установки AutomateIT! необхідно, щоб на комп'ютері не був установлений пакет Mіcrosoft Offіce. В іншому випадку установка програми буде неможлива.

Програма встановлюється в папку Program Files\ApriorIT\AutomateIT! і реєструє клони об'єктів Microsoft Excel та Microsoft Word в системі. Установка і налаштування програми AutomateIT! на цьому закінчена.

У момент запуску відповідного об'єкта з програми "МініСофт Комерція" здійснюється виклик COM-объектов Microsoft Excel. Програма AutomateIT! підмінює них на свої власні, у яких виконується перетворення коду і параметрів виклику цих об'єктів, написаних для Mіcrosoft Excel, на ті параметри, що використовуються в OpenOffice Calc.

Таким чином, вирішена проблема, про яку давно йшла мова - відмовлення від придбання недешевого офісного пакета і його установки на робочих комп'ютерах магазина, бутіка, кафе або аптеки. Тепер для повноцінного використання всіх можливостей програм досить мати безкоштовний пакет OpenOffice.org.

Відповідно, мінімальний (і достатній!) перелік програмного забезпечення для робочого ПК магазина містить:

  1. операційну систему Wіndows (починаючи від ХР) - купується або ОЕМ-версія, або коробковий варіант ОС;
  2. безкоштовна антивірусна програма (наприклад, AVG);
  3. програма із серії "МініСофт Комерція";
  4. пакет OpenOffice.org;
  5. безкоштовний Інтернет-браузер (або наявний у складі ОС браузер);
  6. програма AutomateIT!

Для дистанційного доступу до ПК магазина можна використовувати безкоштовні програми керування або створення віртуальної локальної мережі через Інтернет.

Сторінка AutomateIT на офіційному сайті.

Завантажити програму можна за адресою sourceforge.

Демо версія програми МініСофт Комерція