Перейти до основного вмісту

Ваги торгові САS EP, ER, AP, ваги настільні CAS ED (CAS Corporation, Південна Корея), ваги торгові «Вагар» Одеського ваговогу заводу

Весы CAS ER

Перед початком роботи необхідно настроїти параметри порту ПК і параметри програми "МініСофт Комерція". При настроюванні COM порту ПК необхідно установити всі параметри порту - за замовчуванням, швидкість передачі даних - 9600. На закладці "Весы" необхідно вказати шлях до спеціального драйвера ваг САS (scales\cas\Termіnal.exe), а також указати параметри підключення ваг (номер com-порту (COM1), швидкість (9600), таймаут (від 500 до 5000, в мс.), шлях і назва файлу результатів (scales\cas\result.txt), кількість спроб зчитування даних):

cas.jpg

Для ваг «Вагар» потрібно виставити протокол CAS-AP, командний режим (а не режим постійної передачі ваги).

Налаштування товарів

В карточці товару необхідно відзначити "Товар нефасованый (весовой)". Таку операцію можна зробити масово над всією категорією товарів. Для цього в контекстному меню над певною категорією вибираємо команду «Установить признак для товаров категории – товар не фасованный (весовой)»

2_8.jpg

Продаж товару з попередніми зважуванням

При продажі при виборі вагового товару програма автоматично звернеться до ваг і введе вагу обраного товару в поле «Количество». Кнопкою «Добавить» (або клавішею Enter) вносимо в чек відповідний товар і продовжуємо далі формування чека або проводимо його.

3_9.jpg

Ручне введення ваги при помилках зчитування

При вимкнених вагах, обриві зв'язку або інших причинах неотримання даних від ваг, програма виведе повідомлення про помилку. При цьому вагу товару можна ввести вручну - і вже після розрахунку з покупцем усувати причину відсутності зв'язку з вагами.

4_7.jpg
Демо версія програми МініСофт Комерція