Перейти до основного вмісту
Ваги торгові МАССА-К

Підтримуються такі моделі ваг: МК-А-21, МК-Т-21, МК-ТН-21, МК-ТВ-21, МК-АВ-11, ТВ-S-A, ТВ-M-A, ТВ-S-T, TB-M-T, термінали-реєстратори серії R.

Перед початком роботи необхідно установити "Драйвер ваг МАССА-К", налаштувати параметри порту ПК і параметри програми "МініСофт Комерція".

Завантажити "Драйвер ваг МАССА-К" можна тут або тут.

На закладці "Весы" необхідно вказати шлях до спеціальної утиліти (scales\massak\massak.exe), а також указати параметри підключення ваг (номер com-порту або ІP, шлях і назва файлу результатів (scales\massak\result.txt), кількість спроб зчитування даних):

msm.jpg

У випадку використання Ethernet-ваг, в параметрі запуска додатку замісь COM-порта потрібно вказати IP ваг, например, 192.168.1.201.

Налаштування товарів

В карточці товару необхідно відзначити "Товар нефасованый (весовой)". Таку операцію можна зробити масово над всією категорією товарів. Для цього в контекстному меню над певною категорією вибираємо команду «Установить признак для товаров категории – товар не фасованный (весовой)»

2_8.jpg

Продаж товару з попередніми зважуванням

При продажі при виборі вагового товару програма автоматично звернеться до ваг і введе вагу обраного товару в поле «Количество». Кнопкою «Добавить» (або клавішею Enter) вносимо в чек відповідний товар і продовжуємо далі формування чека або проводимо його.

3_9.jpg

Ручне введення ваги при помилках зчитування

При вимкнених вагах, обриві зв'язку або інших причинах неотримання даних від ваг, програма виведе повідомлення про помилку. При цьому вагу товару можна ввести вручну - і вже після розрахунку з покупцем усувати причину відсутності зв'язку з вагами.

4_7.jpg
Демо версія програми МініСофт Комерція