Перейти до основного вмісту
Весы Tiger

Ваги від одного з великих світових виробників Mettler Toledo підключені для спільної роботи з програмою "МініСофт Комерція" при продажу вагового товару. Перед початком роботи необхідно в Параметрах програми здійснити налаштування на роботу з даними вагами. Для цього на закладці "Весы" необхідно вказати шлях до спеціальної програми взаємодії з вагами Меттлер Толедо Тайгер (scales\Toledo\Termіnal.exe), а також указати параметри підключення ваг (номер com-порту, особливості потоку даних):

s.jpg

Налаштування товарів

В карточці товару необхідно відзначити "Товар нефасованый (весовой)". Таку операцію можна зробити масово над всією категорією товарів. Для цього в контекстному меню над певною категорією вибираємо команду «Установить признак для товаров категории – товар не фасованный (весовой)»

2_8.jpg

Продаж товару з попередніми зважуванням

При продажі при виборі вагового товару програма автоматично звернеться до ваг і введе вагу обраного товару в поле «Количество». Кнопкою «Добавить» (або клавішею Enter) вносимо в чек відповідний товар і продовжуємо далі формування чека або проводимо його.

3_9.jpg

Ручне введення ваги при помилках зчитування

При вимкнених вагах, обриві зв'язку або інших причинах неотримання даних від ваг, програма виведе повідомлення про помилку. При цьому вагу товару можна ввести вручну - і вже після розрахунку з покупцем усувати причину відсутності зв'язку з вагами.

4_7.jpg
Демо версія програми МініСофт Комерція