Перейти до основного вмісту
magelan.jpg

Перед початком роботи необхідно налаштувати ваги, встановити OLE драйвер і налаштувати параметри програми "МініСофт Комерція".

Підключення кабелю

Необхідно підключити кабель до ваг у перший роз'єм з лівої сторони ваг, виділений червоним на малюнку нижче.

Установка OLE драйвера

У папці програми \scales\magellan\dіstrіb потрібно запустити файл DR9610725.msі. Після установки відкрити файл реєстру Wіndows (Пуск - Виконати - regedіt). Відкрити гілку HKEY_LOCAL_MACHІNE\SOFTWARE\OLEforRetaіl\ServіceOPOS для 32-з бітної ОС або HKEY_LOCAL_MACHІNE\SOFTWARE\Wow6432Node\OLEforRetaіl для 64-бітної ОС. У гілці Scale\SCRS232Scale потрібно змінити параметр Port

Налаштування програми "МініСофт Комерція"

На закладці "Весы" необхідно вказати шлях до спеціального драйвера ваг (scales\magellan\mіnіsoftscale.exe), а також указати параметри підключення ваг (назва пристрою, кількість спроб, таймаут, дільник ваги:

Приклад рядка параметрів: SCRS232Scale 5 1000 10000

Тут:

  • SCRS232Scale - назва пристрою;
  • 5 - кількість спроб;
  • 1000 - таймаут в мілісекундах;
  • 10000 - дільник ваги (вага буде в кг);

Налаштування товарів

В карточці товару необхідно відзначити "Товар нефасованый (весовой)". Таку операцію можна зробити масово над всією категорією товарів. Для цього в контекстному меню над певною категорією вибираємо команду «Установить признак для товаров категории – товар не фасованный (весовой)»

2_8.jpg

Продаж товару з попередніми зважуванням

При продажі при виборі вагового товару програма автоматично звернеться до ваг і введе вагу обраного товару в поле «Количество». Кнопкою «Добавить» (або клавішею Enter) вносимо в чек відповідний товар і продовжуємо далі формування чека або проводимо його.

3_9.jpg

Ручне введення ваги при помилках зчитування

При вимкнених вагах, обриві зв'язку або інших причинах неотримання даних від ваг, програма виведе повідомлення про помилку. При цьому вагу товару можна ввести вручну - і вже після розрахунку з покупцем усувати причину відсутності зв'язку з вагами.

4_7.jpg
Демо версія програми МініСофт Комерція