Перейти до основного вмісту

Робота із програмою починається із задання імені, пароля й даних (при необхідності) користувачів програмою (власника, адміністратора, продавців, касирів і таке інше).

Створення нового користувача або зміна даних користувачів здійснюється на закладці Користувачі/Об'єкти.

Інтерфейс форми внесення (зміни) даних користувачів програми зображений на рисунку.

Форма даних користувача

Обов'язковими для заповнення є поля "ПІП", "Пароль" і "Повторіть пароль".

Відсоток зарплати може вказуватися у випадку, коли розмір заробітку прямо залежить від обсягу особистих продаж конкретним продавцем.

Якщо даний користувач уже не працює, його обліковий запис у програмі можна зробити неактивним (зняти галочку "Користувач активний") - і його ім'я вже не буде відображатися в списку користувачів програми.

На закладці Додаткова інформація можна вносити додаткові відомості про користувача

Додаткові відомості про користувачів

При використанні в магазині касового апарата (ЕККА) кожному користувачеві задаються параметри його режиму роботи із РРО на закладці Авторизація в касових апаратах. Для реєстратора розрахункових операцій (РРО) - фіскального реєстратора (ФР) авторизація операторів здійснюється на відповідній формі при внесенні даних РРО в програму.

Авторизація в ЕККА

Для кожного користувача адміністратор (власник, керівник) може задати права доступу до тем або іншим закладкам, об'єктам програми. Для обмеження прав потрібно просто зняти відповідні галочки вимикачів на закладці "Права" у картці користувача.

Задання прав користувачам

Для найманого продавця в магазині можна установити мінімальні права: відзначити пункти Закладки - Продаж та Операцій - Пропускати підтвердження продажі.

Збереження даних здійснюється кнопкою "Зберегти".

Збереженні дані користувача можна змінювати (подвійним клацанням лівої кнопки).

Демо версія програми МініСофт Комерція