Перейти до основного вмісту

Робота із програмою починається із завдання імені, пароля й даних (при необхідності) користувачів програмою (власника, адміністратора, продавців, касирів і таке інше).

Інтерфейс форми внесення (зміни) даних користувачів програми зображений на рисунку.

Інтерфейс форми користувачів програми

Обов'язковими для заповнення є поля "ФИО", "Пароль" і "Повторите пароль".

Відсоток зарплати може вказуватися у випадку, коли розмір заробітку прямо залежить від обсягу особистих продажів конкретним продавцем.

Якщо даний користувач уже не працює, його обліковий запис у програмі можна зробити неактивним (зняти галочку "Користувач активний") - і його ім'я вже не буде відображатися в списку користувачів програми.

На закладці Додаткова інформація можна вносити додаткові відомості про користувача

Закладка "Дополнительная информация"

При використанні в магазині реєстратора розрахункових операцій (РРО) - фіскального реєстратора (ФР) або касового апарата (ЕККА) - кожному користувачеві задаються параметри його режиму роботи із РРО на закладці Авторизація в РРО.

Закладка "Авторизация в РРО" форми

Для кожного користувача адміністратор (власник, керівник) може задати права доступу до тем або іншим закладкам, об'єктам програми. Для обмеження прав потрібно просто зняти відповідні галочки вимикачів на закладці "Права" у картці користувача.

Закладка "Права" форми

Для найманого продавця в магазині можна установити мінімальні права: відзначити пункти Закладки - Продажи та Операции - Пропускать подтверждение продаж.

Збереження даних здійснюється кнопкою "Сохранить".

Збереженні дані користувача можна змінювати (подвійним клацанням лівої кнопки).

Демо версія програми МініСофт Комерція