Форма створення резервних копій має такий вигляд.
- Название задания – можна ввести будь-яку назву, зручну для запам'ятовування.
- База данных – виберіть зі списку базу даних, з якою буде працювати завдання. Якщо список порожній (а спочатку так і є) - праворуч від списку є три графічних кнопки керування: "Добавить базу в список", "Редактировать базу", "Удалить базу". Перші дві кнопки відкриють форму редагування списку баз даних, остання - видалить базу зі списку (не саму базу даних, тільки елемент списку). Нижче списку є дві кнопки. Версия базы – можна довідатися версію бази програми МініСофт Комерція. Проверить соединение – можна перевірити, чи існує в даний момент з'єднання з обраною базою даних.
- Путь для архивирования (Кнопка "Обзор") – шлях у папку для збереження резервних копій, вказується в локальній файловій системі ПК з базою, а не комп'ютера, на якому запущена програма. Тому у випадку, якщо завдання налаштоване на віддалений сервер, файли там же і будуть зберігатися.
Якщо Ви не будете використовувати відправлення бекапа на FTP-сервер або хмарний сервіс (про це далі), рекомендується папку для бекапов інтегрувати з хмарними сервісами збереження даних (наприклад, DROPBOX) - це збільшить надійність збереження бекапів.
- Сжимать файл в ZIP-архив - стискати файл бекапу в архів для економії місця.
Зверніть увагу! Ця опція не активна і не працює, якщо SQL-сервер віддалений, тому що бекап створюється на віддаленому сервері, до файлової системи якого програма не має прямого доступу.
- Удалять файл в конце - видаляти файл після відправлення на FTP-сервер або хмарний сервіс.
Зверніть увагу! Ця опція не активна і не працює, якщо SQL-сервер віддалений, тому що бекап створюється на віддаленому сервері, до файлової системи якого програма не має прямого доступу.
- Очищать лог базы каждую N-ю операцию – очищення логу бази даних, не застосовуйте команду, якщо не знаєте для чого це потрібно.
- Запускать после бекапа скрипт – запуск SQL-скрипта після кожного виконання завдання. Скрипт вказується у формі, що відкривається кнопкою "Код скрипта ..". Будьте уважні, деякі скрипти можуть зашкодити базу даних.
Не встановлюйте скрипти, якщо не знаєте для чого це потрібно.
- Сообщать на почту об успешности выполнения задания – після установки даної опції з'явиться можливість вказати поштову адресу (або кілька адрес, розділених комою), для відправлення на неї повідомлень про успішність виконання завдання.
З метою безпеки резервні копії не відправляються.
Для того, щоб пошта відправлялася, потрібно вказати зі списку поштовий сервер для вихідної пошти. Якщо список порожній (а спочатку так і є) - праворуч від списку є три графічних кнопки керування: "Добавить почтовый сервер SMTP", "Редактировать почтовый сервер SMTP", "Удалить почтовый сервер SMTP". Перші дві кнопки відкриють форму налаштування сервера вихідної пошти, остання - видалить поштовий сервер зі списку.
- Отправлять на FTP-сервер результат выполнения задания - після установки даної опції з'явиться можливість указати FTP-сервер, на який буде відправлятися результат виконання завдання.
Для відправки на FTP-сервер необхідно вказати зі списку потрібний FTP-cервер. Якщо список порожній (а спочатку так і є) - праворуч від списку є три графічних кнопки керування: "Добавить FTP-cервер", "Редактировать FTP-cервер", "Удалить FTP-cервер". Перші дві кнопки відкриють форму налаштування FTP-cервера, остання - видалить FTP-cервер зі списку.
- Отправлять на облачный сервис результат выполнения задания - після установки даної опції з'явиться можливість указати хмарний сервіс, на який буде відправлятися результат виконання завдання. В даний момент підтримуються Яндекс.Диск та Google Drive.
Для відправки на хмарний сервіс необхідно вказати зі списку потрібний сервіс. Якщо список порожній (а спочатку так і є) - праворуч від списку є три графічних кнопки керування:: "Добавить облачный сервис", "Редактировать облачный сервис", "Удалить облачный сервис". Перші дві кнопки відкриють форму налаштування хмарного сервіса, остання - видалить сервіс зі списку.
- Название файла - при відправленні на FTP-сервер або хмарний сервіс можна указати відмінну від стандартної назву файлу - файл буде перезаписуватися щоразу при виконанні завдань.
- Расписание заданий – детальніше про особливості розкладу завдань тут.