Перейти до основного вмісту

Робота з електронними контрольно-касовими апаратами (ЕККА)

Багато магазинів використовують при продажах електронні контрольно-касові апарати (ЕККА). При цьому у власників і персоналу таких магазинів є особливі складності, пов'язані з обліком товарів у магазині з однієї сторони і пов'язані з необхідністю програмування ЕККА - з іншої сторони.

Для рішення питань обліку і контролю продаж з використанням ЕККА компанією "МініСофт" пропонується комплекс програм: "МініСофт Комерція", "МініСофт ЕККА MІNІ", "МініСофт ЕККА Datecs" і "МініСофт ЕККА для Іnfіnіte".

Програма "МініСофт ЕККА MІNІ" дозволяє поєднати програму "МініСофт Комерція" з дуже популярними в торгівлі касовими апаратами Міні (НПФ "Юнісістем").

Програма "МініСофт ЕККА Datecs" дозволяє поєднати програму "МініСофт Комерція" з касовими апаратами Datecs (Болгарія), що продаються в Україні під марками Datecs, Екселліо та ЕМС.

Для взаємодії з іншими моделями ЕККА пропонується спеціальна програма "МініСофт ЕККА для Іnfіnіte", що здійснює обмін даних через програму ІnfіnіteCash&Scale (розробник - ПФ "СТЦ "Джерело", Харків).

Про вибір касового апарата, переваги та обмеження при його використанні Ви можете прочитати в статті "Вибір РРО — фискальний реєстратор чи касовий апарат. Рекомендації фахівців".

Демо версія програми МініСофт Комерція