Перейти до основного вмісту

Форма редагування списку баз даних має такий вигляд.

Відкриття цієї форми може зайняти деякий час, це нормально. Програма в цей час шукає по мережі список доступних MS SQL серверів.

  • SQL Server – екземпляр SQL сервера. Якщо в списку не знаходиться потрібний SQL Server, потрібно ввести його назву вручну.
    Як правило назва буде в такому виді: НазваниеПК\НазваниеSQLServer. Якщо ви створюєте локальне завдання для програми МініСофт Комерція, назву SQL сервера можна довідатися у файлі confіg.іnі, що знаходиться в папці з установленою програмою: частина рядка після consa5 = Data Source= і без двокрапки наприкінці. Наприклад, якщо там є текст {pcname}, потрібно замінити його на назву свого ПК (або ІP адресу).
  • Соединяться, используя – вибір способу авторизації. Не змінюйте, якщо не знаєте, для чого це потрібно.
  • SQL Server является локальным - якщо база даних знаходиться на тому ж ПК, де і програма, сервер є локальним. У такому випадку потрібно відзначити цю опцію. Якщо не впевненні, натисніть "Определить тип сервера".
    Зверніть увагу! Такі можливості як відправлення на FTP, відправлення на хмарний сервіс, архівування і видалення бекапа не працюють у випадку віддаленого сервера. Якщо потрібні ці можливості, установіть програму на сервер з базою.
  • База данных – вибір бази даних, з якою буде працювати завдання.
  • Файл база данных – шлях до фізичного файлу бази, просто довідкова інформація про базу.
Демо версія програми МініСофт Комерція