Перейти до основного вмісту
 1. Компанія "МініСофт" повідомляє користувачів програми "МініСофт Планувальник завдань" про політику конфіденційності використання програми. Дана політика (ця сторінка):
  1. разташована на сайті компанії;
  2. доступна з головної сторінки програми за відповідним посиланням на ній; доступна з сторінки документації до програми; доступна з самої програми в довідці за посиланням на онлайн документацію і за посиланням на сайт з головної форми програми.
  3. виходячи з попередніх пунктів - видима користувачам;
  4. розміщена як посилання на екран згоди OAuth при використанні сервісів API Google.
 2. Ми використовуємо офіційні API від Google і інших сервісів для забезпечення доступу до інформації, яку Ви надаєте. Інформація, яку Ви надаєте, не передається ні в якому вигляді на наші сервера, це локальна програма, вся зазначена інформація зберігається тільки на Вашому ПК. Ви контактуєте з іншими сервісами (FTP серверами, Google Drive і т.д.) безпосередньо зі свого ПК, тому ми навіть не маємо технічної можливості зберігати у себе будь-які Ваші дані.

  Щоб забезпечити Вам доступ до служб Google, програма використовує аутентифікацію OAuth. Це відкритий протокол авторизації, який надає програмі (не нам, а локальній програмі на Вашому ПК) обмежений доступ до захищених ресурсів, не відкриваючи Ваші дані для авторизації в обліковий запис користувача. Ви можете в будь-який момент обмежити доступ до своїх даних в налаштуваннях облікового запису Google.

 3. Використання нами призначених для користувача даних Google обмежене діями, зазначеними в цій політиці конфіденційності.
Демо версія програми МініСофт Комерція