Перейти до основного вмісту

Налаштування податків та РРО у програмі "МініСофт Комерція" здійснюється на закладці «Податки. РРО. Термінали».

Додавання нового податку та редагування вже наявних податків здійснюється на формі та відображується в таблиці «Податки» закладки «Податки. РРО. Термінали»:

Податки. РРО. Термінали

Кнопка «Додати» відкриває форму для додавання нового податку, кнопка «Змінити» (або подвійне клацання на відповідному рядку таблиці) – відкриває форму для редагування вибраного податку, а кнопка «Вилучити» дозволяє видалити податок (якщо тільки він не використовувався в документах програми).

Форма для створення податку:

Форма для створення податку

Форма для редагування податку:

Форма для редагування податку

Поле «Найменування» містить назву податку (довільну, зручну для користувачів програми). Є обов'язковим для заповнення полем.

Поле «Значення» містить цифрове значення ставки податку (наприклад, 0, 5 або 20). Є обов'язковим для заповнення полем.

Блок «РРО» дозволяє прив'язати до податку РРО/ПРРО та вказати необхідні параметри.

Тип фіскального реєстратора (в тому числі і ПРРО) вибирається із списку моделей, які можуть працювати разом із програмою (список «Пов'язаний фіскальний реєстратор»). До податку може бути прив’язаний один РРО або не бути прив’язаним жоден РРО.

Поле «Код податку в РРО» визначає податкову групу РРО, яка буде використовуватись при формуванні фіскального чека. Значення поля визначається особливостями марки та моделі РРО/ПРРО.

Поле «Код додаткового податку» використовується при необхідності комбінування податкових ставок, що актуально для деяких видів РРО (насамперед, РРО "Марія").

Блок «Банківський термінал» дозволяє прив'язати до податку банківський термінал.

Блок «Касовий апарат» дозволяє прив'язати до податку ЕККА та вказати необхідні параметри. Поле «Код податку в касовому апараті» визначає податкову групу ЕККА, яка буде використовуватись при формуванні фіскального чека. Значення поля визначається особливостями марки та моделі ЕККА.

 

Демо версія програми МініСофт Комерція