Перейти до основного вмісту

Картка клієнта у програмі

Відомості про клієнтів (покупців) та дані їх активності відображаються на закладці "Клиенты".

Закладка "Клиенты"

Створення картки нового клієнта здійснюється кнопкою "Добавить".

Форма картки клієнта

Покупці можуть бути віднесені до різних категорій клієнтів. Створення категорії клієнтів здійснюється на закладці Клиенты - підзакладці Категории клиентов

Обов'язковим полем є тільки "ФИО". Інші поля заповнюються за бажанням.

Для друку документів для юридичних осіб можна заповнювати їх реквізити на закладці "Дополнительные".

Для продажу за оптовими цінами в клієнта необхідно встановити ознаку "Оптовый клиент".

Клієнтові можна надати право на покупку товару в кредит. Максимальна сума покупок у кредит визначається в полі "Кредитный лимит".

До клієнта можна прив'язати картку системи лояльності.

Системи лояльності клієнтів у програмі

Програма "МініСофт Комерція" дозволяє використовувати вбудовані інструменти для формування системи лояльності клієнтів.

Перед початком використання програми власником або вповноваженим працівником вносяться відомості про типи дисконтних систем, які використовуються в магазині. У програмі передбачено 3 типу дисконтних систем: фіксований відсоток, фіксована сума знижки (у грн.) і накопичувальна система (з можливістю завдання до 10 діапазонів граничних сум і відповідних відсотків знижки). У програмі передбачена можливість створення довільного числа типів дисконтних карт і зміна їх значень.

Також підготовчим етапом є внесення в базу програми даних дисконтних карт магазину (номера карти й типу дисконтної системи), яке може робити як власник, так і вповноважені працівники магазину. Програма дозволяє використовувати будь-яку зручну систему кодування карт: простий номер, штрих-код та інші. У програмі можна використовувати крім простого дисконту й бонусную систему накопичення, яка може стати додатковою можливістю формування лояльності покупця (детальніше - див. розділ Продаж).

Внесені в базу карти будуть видаватися покупцям, які мають право на одержання дисконтної карти.

Додавання клієнтові карти проводитися установкою галочки "Карта" і вибором зі списку незадіяних карт тієї карти, яка буде належати даному клієнтові.

Докладніше про використання системи лояльності можна прочитати в статті "Задоволений постійний покупець - невичерпне джерело додаткового прибутку в роздрібній торгівлі"

Депозитний рахунок клієнта

Для зручності роботи з постійними клієнтами, у першу чергу - з юридичними особами, у програмі можна використовувати спеціальний інструмент - депозитний рахунок клієнта.

Закладка "Операции на депозитном счету" форми

Робота з депозитним рахунком клієнта здійснюється на закладці Клієнти через команди контекстного меню. У картці клієнта на подзакладке "Операції на депозитному рахунку клієнта" відображаються всі дії з його депозитним рахунком. Також інформація про операції на депозиті відображається на закладці Фінанси.

Демо версія програми МініСофт Комерція