Перейти до основного вмісту

Верхня панель закладки "Товары"

Елементи інтерфейсу закладки "Товары" дозволяють виконувати дії над деревом категорій товарів або над картками товарів.

Інтерфейс закладки "Товары"

Ліворуч на інтерфейсі закладки "Товары" в блок "Печать этикеток (ценников)" зібрані елементи для здійснення друку цінників і етикеток: список вибору друку (у файл або на принтер етикеток) із вказанням типу ціни (роздрібні або оптові ціни), множник кількості для друку, кнопки "Печать" і "Очистить".

Блок "Поиск товаров" містить поле для введення тексту пошуку й список критеріїв пошуку: за назвою, по штрих-коду, по артикулу та по коду товару. Пошук товару, що відповідає введеному критерію, здійснюється в активній категорії.

Для швидкого пошуку товару із усього списку товарів використовується можливість сховати список категорій і одержати загальний список товарів, відсортований за алфавітом. Для цього встановлюють ознака "Скрывать категории" на закладці Товари.

Ряд додаткової інформації про товари можна побачити за допомогою додаткового фільтра. Для відображення інформації, яка буде відповідати зазначеному параметру, необхідно нажати кнопку "Применить фильтр".

Даний функціонал може змінюватися за узгодженням із клієнтом.

Команди контекстного меню правої таблиці закладки "Товары"

Команди контекстного меню дозволяють здійснити ряд дій над товаром або одержати відомості про товар.

Команди контекстного меню

Командою "Редактировать" можна редагувати дані товарів у картці (також відкриття картки здійснюється подвійним клацанням).

Командою "Копировать" можна відкрити заповнену даними джерела форму картки товару. Після внесення штрих-коду (або його генерації) товар зберігається з новим кодом у категорію джерела копіювання.

Командою "Перенести в категорию" можна переносити картку товару з однієї категорії товару в іншу категорію. Операція доступна як для окремого товару, так і для групи виділених товарів.

Категорія для переносу вказується зі списку дерева категорій

Командою "История операция с товаром" відкривається форма, на якій відображається історія операцій з товаром за зазначений період.

Командою "Отчет по товарам" можна відкрити форму завдання параметрів Звіту по товарах. Зміст звіту й робота з ним описані в розділі довідки Звіти.

Демо версія програми МініСофт Комерція