Інтерфейс закладки "Товарооперации - Приход" містить ліворуч кнопки "Печать", "Експорт" і "Реестр", фільтр по даті документів з кнопками "Поточна дата" та "Застосувати", фільтр по типу документа, стану та наявності змін у документі, а також додатковий фільтр.

Кнопкою "Друк" на закладці Прихід можна відкрити форму попереднього перегляду обраного документа в форматі А4. Залежно від типу, роздрукований документ буде відрізнятися верхньою частиною.
Прибуткова накладна на папері формату А4 буде мати такий вигляд

Кнопкою "Експорт" відкривається форма збереження документа в зовнішній файл. Необхідно вказати місце збереження, назву та тип файлу.
Кнопка "Реєстр" дозволяє сформувати реєстр документів закладки Прихід за обраний період зі збереженням його в зовнішній файл.
Для аналізу товарообігу по накладних можна використовувати спеціальні фільтри, які є на закладці "Товарооперації - Прихід".
Блок "Фільтр по даті" дозволяє вказати період відображення документів на закладці. За замовчуванням відображаються документи поточної дати. Для зміни періоду вказуються дати та натискається кнопка "Застосувати".
Іконка встановлює поточну дату фільтра.
Фільтр по типу документа, стану й наявності змін у документі дозволяє з повного списку документів відображати тільки ті документи, які відповідають одному або всім зазначеним критеріям:
- по типу документа: усі типи, прихід, повернення, повернення покупцем, списання;
- по стану: усі стани, збережено, проведено, видалено;
- по змінах: усі або тільки ті, які змінювалися (установка галочки "Тільки змінені").
Кнопка "Скидання" дозволяє скасувати дію всіх фільтрів.
Додатковий фільтр дозволяє відібрати документи по одному з параметрів накладних:
- по постачальнику;
- по користувачу, що створив документ (або останнім його редагував) ;
- по № накладної;
- по коду накладної;
- по примітці.
Команди контекстного меню на закладці "Товарооперації – Прихід"
Усі дії над існуючими в програмі документами здійснюються командами з контекстного меню (клацання правою кнопкою маніпулятора "миша" над відповідним рядком у верхній таблиці закладки).

Володіючи відповідними правами, користувач може змінювати стан документа: з "Збережено" - в "Проведено" (команда "Редагувати"), з "Проведено" - в "Збережено" (команда "Скасувати проведення накладної") або "Видалено" (команда "Вилучити накладну").
При необхідності накладну можна скопіювати командою "Створити копію документа". У цьому випадку програмою буде створена точна копія документа, яка відобразитися наприкінці списку документів (у верхній таблиці закладки) і буде мати стан "Збережено". Документ можна відкрити для редагування та проведення.
Для контролю коректності роботи із накладними в програмі передбачений інструмент "Історія операцій" (команда "Історія операцій"). Він показує на окремій формі історію конкретної накладної з усіма змінами сум.

Червоним кольором показані зміни в табличній частині накладної - або зміна цін, або зміна кількості товарів.
Для документа "Прибуткова накладна" на закладці "Прихід" можна здійснювати розрахунки з постачальником - при наявності відповідного права у користувача. Програма дозволяє вибрати форму розрахунків з постачальником - вибором команд "Розрахунок з постачальником з каси" і Розрахунок з постачальником з інкасованої суми або розрахункового рахунку". При проведенні розрахунків з каси автоматично програмою створюються документи "Інкасація" і "Розрахунок з постачальником" (закладка "Фінанси - Каса" та "Фінанси - Розрахунки"). При проведенні розрахунків з інкасованої суми або з розрахункового рахунку автоматично програмою створюється документ "Розрахунок з постачальником" (закладка "Фінанси - Розрахунки").
По прибутковій накладній можна надрукувати етикетки на товари, оприбутковані цією накладною. Кількість етикеток буде відповідати кількості товарів у накладній.
Друк здійснюється командою контекстного меню на накладній, друк етикеток по якій необхідно здійснити. Програма виводить повідомлення про кількість етикеток і очікує підтвердження користувача. Команда "Встановити ознаку "Друк етикетки" на всі товари документа встановлює ознаку "На друк" у картці товарів. Після переходу на закладку Товары для виділених у такий спосіб товарів можна роздрукувати цінники або етикетки.